Держказначейство повідомляє: з 1 січня 2021 року почнуть діяти нові рахунки для сплати податків та зборів. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез'ясовані надходження

21 грудня Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомила, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

З метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

При цьому Казначейство наголошувало, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

(Окремо Держказначейство  зауважило, що за реквізитами слід звертатися до ДПС. До 24  грудня ні один з територіальних органів ДПС не повідомив про їх появу.

Але сьогодні ДПС розмістила окремий реєстр щодо нових рахунків з ЄСВ. Вони почнуть діяти з 2021 року

В повідомленні до реєстру вказано, що з 01.01.2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів ДПС для сплати коштів єдиного внеску.)

З новими рахунками можна ознайомитись тут.

Детальніше тут.