ЯК КОМУНАЛЬНИКИ ДНІПРА ПРАЦЮЮТЬ НА КАРАНТИНІ: ПІДСУМКИ ТИЖНЯ

 

9 квітня 2020 року

 Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» провело реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення у 21-й інфекційній лікарні, яка визначена опорною для хворих на коронавірус, а також у перепрофільованих для цих цілей лікарнях № 8 та № 16. Про це під час прес-конференції 9 квітня повідомив заступник міського голови Дніпра, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Михайло Лисенко.

«Там були замінені усі необхідні ділянки трубопроводів і каналізації. Крім цього, у цих медзакладах встановлені спеціальні знезаражувальні системи, які очищатимуть стоки, що ведуть до загальноміської каналізації», – зазначив Михайло Лисенко.

Також у Дніпрі продовжують проводити дезінфекцію під’їздів і ліфтів у багатоквартирних будинках.

«За цей тиждень підприємство «Екологія-Д» обробило 4 375 під’їздів і 1413 ліфтів, підприємство «К.О.Д.» та КП «Жилсервіс-14» обробили 1 686 під’їздів та 747 ліфтів, КП «Жилсервіс-5» – 82 під’їзди та 9 ліфтів», – зазначив Михайло Лисенко.

Усі комунальники міста продовжують працювати у штатному режимі під час загальнонаціонального карантину.

Так, комунальне підприємство «Теплоенерго» ДМР готує тепломережі до нового опалювального сезону: замінюють труби та ізоляцію на них. Цього тижня роботи проводяться на ж/м Покровському, вул. Макарова, вул. Новокримській, вул. Фабрично-Заводській, вул. Суворова.

КП «Гідроспоруди» продовжує прочищати дощоприймачі. Підрядні організації займаються вивезенням твердих побутових відходів, прибиранням й утриманням прибудинкових територій, автомобільних доріг.

КП «Міськсвітло» за тиждень замінило 620 ламп, змонтувало 309 світильників, замінило 7 км мережі електропостачання зовнішнього освітлення.

«Поточні та капітальні ремонти доріг продовжуються, як і нанесення дорожньої розмітки, встановлення колесовідбійного бруса. Сьогодні взялись до монтажу світлофорного об’єкта на перехресті Запорізького шосе та вул. Шинної», – додав заступник міського голови Дніпра.

 

 

 

Прес група виконавчого апарату ЦК Профспілки