Рада проголосувала за призначення Дениса Шмигаля міністром розвитку громад і територій

Народні депутати більшістю голосів підтримали призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр-міністром України та міністром розвитку громад і територій. До цього окремим голосуванням парламентарі підтримали відставку його попередниці Альони Бабак.

За призначення Шмигаля віддали свої голоси 278 нардепів. Напередодні комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Ради підтримав звільнення Альони Бабак з посади міністра розвитку громад і територій та призначення на її посаду Дениса Шмигаля.

Дякую за довіру і честь зайняти таку посаду! Ключові напрямок і пріоритет Мінрегіону вже у цьому році – завершити реформу територіально-адміністративного устрою. Радий доєднатися до команди Олексія Гончарука. Дякую за довіру президенту і народу України,
– сказав перед голосуванням Денис Шмигаль.

Фракція "Голос" заявила, що не братиме участь у голосуванні, однак з новим міністром співпрацюватиме.

Після голосування Шмигаль склав присягу перед народом України.

Нагадаємо, Денис Шмигаль народився в 1975 році. Нинішній глава Івано-Франківській ОДА (Він працював на посаді глави облдержадміністрації Івано-Франківської області. За пів року він встиг зробити дуже багато. Президент Зеленський назвав його дуже потужним менеджером).

Раніше очолив Бурштинську ТЕС (входить в холдинг ДТЕК Ріната Ахметова). До цього обіймав посаду голови департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації, був заступником начальника головного управління Міндоходов у Львівській області.