ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

З метою привернення уваги дітей та молоді як майбутніх працівників до питань охорони праці, професійної небезпеки та ризиках, формування їхньої свідомої позиції щодо забезпечення власної безпеки та безпеки оточення, рішенням президії обкому Профспілки працівників ЖКГ, МП та ПОН було затверджено положення про проведення щорічно Обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який присвячений  Всесвітньому дню охорони праці та відзначається в Україні і світі щороку 28 квітня.

Участь у цьому конкурсі прийняли діти членів профспілки та працівників таких комунальних підприємств області, як  «Криворіжтепломережа», «Дніпровський електротранспорт», «Жовтоводський водоканал», «Аульський водовід», «Швидкісний трамвай», м. Кривий Ріг, «Міський тролейбус», м. Кривий Ріг., «Кам’янська теплоаостачальна компанія», «Транспорт», м. Кам’янське.

Всього до обкому профспілки від учасників було надано близько 100 яскравих малюнків.

На фінальному етапі конкурсу відбулося засідання обласної комісії, членам якої не просто було визначитися з остаточним рішенням стосовно зайнятих місць, бо кожен окремий малюнок - це індивідуальність та креативність, що відображає досить серйозну тему безпеки праці очима дітей.

Не один із  учасників конкурсу не залишився без уваги.

Усі діти отримають диплом учасника конкурсу та винагороду, подарунки за участь в конкурсі.

Нагородження учасників конкурсу буде проводиться головами міськкомів та профкомів підприємств галузі, за участю фахівців обкому профспілки.

Щиро дякуємо профспілковому активу за підтримку в організації та проведенні конкурсу та всім учасникам та їх батькам за проявлену ініціативу, творчість, фантазію та самостійність в формуванні високої культури в безпеці праці та суспільстві!

Необхідно відмітити, що кожний наступний конкурс перевершує попередній.

Вважаємо, що це не тільки радість для дітлахів, а ї один із принципів мотивації профспілкового членства.