Обмін досвідом – це шлях удосконалення.
11 квітня 2024 року до ЛМКП «Львівтеплоенерго» завітали фахівці профспілкового активу Львівської та Волинської обласних організацій Профспілки з планом семінару «Захисту трудових прав працівників в умовах воєнного стану», з метою обміну досвідом між фахівцями підприємства у воєнний стан.
Під час зустрічі обмінялися досвідом про виконання умов колективного договору. Розповіли про співпрацю з «Львівською волонтерською кухнею» та про волонтерську діяльність працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» на допомогу ЗСУ. Обговорили можливості покращення цих процесів.
![](/images/1204.jpg)
Також було домовлено про обмін знаннями та досвідом та планування майбутніх семінарів по співпраці.