У МИКОЛАЄВІ НАГОРОДЖУВАЛИ ТИХ,  ХТО ПІДТРИМУЄ «СЕРЦЕБИТТЯ МІСТА»

15 березня У Миколаєві напередодні професійного свята вітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення обласного центру.

Цей день – вияв поваги до людей, які своєю самовідданою працею створюють затишок і комфорт для життя миколаївців та піклуються про їх безпеку. Через повномасштабне вторгнення рф на територію України, в умовах якого живе вся країна,  щоденна робота працівників галузі стала значно важчою – їм іноді доводиться, ризикуючи власними життями, відновлювати системи та мережі міста, пошкоджені будинки.   Саме вони, попри обстріли та щоденну небезпеку, забезпечують життєдіяльність міста.

Урочисте вручення почесних нагород відбулося в залі обласної бібліотеки ім. Кропивницького. Близько 90  працівників галузі за свою працю отримали почесні грамоти та подячні листи від  Миколаївського міського голови, директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та голови Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення. 

Від Миколаївського міського голови працівників галузі вітав його заступник Юрій Андрієнко.

  • Дякую, що ви є, що ми разом відстояли Миколаїв. Дякую, що місто-герой продовжує працювати та жити. Будьте всі здорові, бажаю всім якнайшвидшої перемоги, благополуччя, - звернувся віцемер до присутніх. 

Він вручив сьогоднішнім винуватцям урочистостей почесні грамоти та подячні листи Миколаївського міського голови.   

З привітаннями на адресу миколаївських працівників житлово-комунального господарства звернувся також директор департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Дмитро Бездольний.

  • Хочу подякувати за вашу щоденну працю, за те, що ви залишалися на місцях увесь цей складний час і самовіддано працювали. Бажаю вам щастя, здоров’я, кохання, та, звичайно, Миру. Я бажаю вам, щоб вашу працю частіше помічали і дякували за неї, - побажав він.

Д. Бездольний також вручив працівникам галузі  почесні грамоти департаменту ЖКГ.

Голова Миколаївської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Світлана Начинова подякувала працівникам галузі за відданість обраній професії, за старанність і працьовитість, за людяність і патріотизм.

Вже втрете ми відзначаємо професійне свято в умовах дії воєнного стану в Україні. Ви завжди виконували свою роботу сумлінно і професійно, а зараз вам доводиться працювати на межі своїх сил та можливостей, в день і в ночі, за будь-якої погоди, без вихідних та перепочинку, оскільки частина ваших колег захищають нашу землю на різних рубежах нашої країни. Повномасштабна війна триває вже 751 день, і саме ви, обмеженими силами підтримуєте серцебиття нашого міста. Щиро дякую кожному із вас за відданість обраній професії, за старанність і працьовитість, за людяність і патріотизм. Хочу подякувати всім за вашу роботу, де кожен на своєму місці.

Низький уклін за вашу працю. Ми обов’язково переможемо, тому що такі люди, як ви – дух, воля та сила нашої країни та нашого міста – зазначила С. Начинова.

Світлана Начинова за активну роботу в профспілці з захисту соціально-економічних інтересів працюючих  нагородила профспілкових активістів та працівників підприємств дипломами, почесними грамотами Центрального комітету галузевої профспілки України та почесними грамотами голови  Миколаївської облорганізації профспілки. Всі нагороджені також отримали грошові винагороди.

Наприкінці С. Начинова побажала всім працівникам галузі і їх родинам міцного здоров’я, благополуччя, гідної зарплати та успіхів у нелегкій, але такій почесній та необхідній людям справі, і саме головне, щоб 2024 рік став роком ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!