У ці важкі для країни часи Київська обласна організація Профспілки продовжує докладати максимум  зусиль для забезпечення разом з господарниками стабільної роботи підприємств та соціального захисту працівників.

Однією з важливих умов є стабільне та безперервне надання комунальних послуг з водо-, теплопостачання, водовідведення, прибирання вулиць та прибудинкових територій, вивезення сміття, організація поховань, перевезення пасажирів тощо.

Київська обласна організація Профспілки  в цих надскладних умовах тримає на контролі всі питання щодо соціального захисту працівників галузі. Надаються правові консультації. Триває обмін інформацією з нагальних питань діяльності, підтримки один одного.

Станом на 13 червня 2022 року 74 члени Профспілки, які втратили майно, або будинки яких зазнали  пошкоджень, внаслідок воєнної  агресії росії, отримали фінансову допомогу від Київської обласної організації Профспілки.  Надається фінансова допомога Збройним силам України.

Київська обласна організація Профспілки 09 червня поточного року провела  засідання Президії обласної організації, на якому, відповідно до порядку денного, були розглянуті наступні питання:

  1. Про підсумки роботи первинних організацій з фінансових питань та фінансової дисципліни.
  2. Про виконання профспілкового бюджету Київської обласної організації профспілки за 2021 рік. Про затвердження профспілкового бюджету  Київської обласної  організації Профспілки на 2022 рік.
  3. Про підсумки зведеного статистичного звіту за 2021 рік.
  4. Про надання матеріальної допомоги постраждалим від російської агресії..

 

Також на Президії була розглянута ціла низка актуальних питань.

З усіх питань порядку денного ухвалені відповідні постанови.