Спортивне свято комунальників.

Останніми осінніми теплими, сонячними днями на базі ДЗОВ «Комунарець+» (с. Могилів Царичанського району) 30 вересня -1 жовтня  цього року відбулася XVI обласна Спартакіада працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, організатором якої був  обком галузевої Профспілки.

Напередодні  обласної Спартакіади, на багатьох підприємствах галузі пройшли свої спортивні змагання, і вже їх переможці були делеговані для участі у обласному спортивному змаганні.

Зазначимо, що враховуючи карантинні обмеження та рекомендації щодо проведення масових заходів МОЗу, перед відкриттям заходу усім присутнім була виміряна температура запрошеною фаховою медсестрою, кожен учасник змагань доповів про стан здоров’я.

 Шість команд - учасниць, а саме: КП «Дніпроводоканал» ДМР,  КП ДОР «Аульськийводовід», КП «Міськсвітло» ДМР, КП «Новомосковськводоканал», КП ДОР «Кам’янський водоканал», КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР змагались за перемогу.

Голови профспілкових комітетів  команд, це  Д. Кордиш, Ю. Тараненко, О. Приходько, Н. Смоглій ,  Р. Кулаковський, С. Солоха не тільки підтримували команди морально, деякі з них брали  безпосередню участь у змаганнях.

Головною метою Спартакіади було залучення учасників до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя.

На урочистій церемонії відкриття Спартакіади, крім працівників апарату обкому Профспілки, голів профкомів, голови міськкому м. Кам'янське О. Зеріної були присутні окремі керівники підприємств, зокрема: КП «Аульський водовід» В. Неопрятний , КП «Міськводоканал» м. Кам’янське  А. Полюлях ( останній, до речі брав участь у змаганнях з  міні футболу).

  Урочисто відкрила Спартакіаду та  виступила з привітальним словом  голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки  - Анастасія Демідова, яка звертаючись до присутніх наголосила: «Рада вітати учасників ХУ1Спартакіади. Такі заходи ми проводимо двічі на рік. Знаємо, як ви тяжко працюєте, та яка не легка, навантажена ваша праця. Тому , хочемо, щоб усі ті, хто працює в складних умовах сьогодення  власним прикладом демонстрували те, що спорт – це модно та сучасно. Він не тільки допомагає в роботі , а і перетворює життя на краще.  Переконана, що спорт, а особливо командні види спорту, необхідні всім нам, адже у першу чергу це тімбілдінг, тобто вміння злагоджено, сумлінно працювати в рамках єдиної команди. Підкреслила, що масовий спорт  має бути доступним та цікавим бо не єдиною роботою може бути щасливою людина».

 Традиційно, змагання з таких видів спорту як: мініфутбол, волейбол, настільний теніс, шахи,  дартс відбувалися  під пильним наглядом фахових спеціалістів СПДТОГО «ФСТ «Спартак», головний суддя - Вікторія Орєшина.

  Як завжди, найбільш емоційно, видовищно, з великою кількістю вболівальників протягом першого дня проходили змагання з мініфутболу та волейболу. Спортсмени, опинившись на спортмайданчиках,  вмить перетворювалися у гравців-професіоналів, даруючи своїм уболівальникам яскраві, хвилинами тривожні ігри.

Ввечері того ж дня відбулися змагання з настільного тенісу та шахів, після чого учасників Спартакіади очікували смачна вечеря з шашликами та незабутня, весела  дискотека, яку провів  Євген Пірогов – електромонтер КП «Міськсвітло», за суміщенням «професійний тамада».

Наступного дня  відбулися змагання з  дартсу.

Завершенням Спартакіади стало її урочисте закриття та нагородження переможців, після цього - фотосесія та прощання, з єдиним бажанням всіх учасників повернутися ще.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку переможцем стала - команда КП «Дніпроводоканал»ДМР, срібним призером команда КП «Дніпровський електротранспорт» ДМРта бронзовим – команда КП «Міськсвітло» ДМР (яка, до речі,  вразила всіх присутніх своєю новою спортивною формою).

 В змаганнях з видів спорту переможцями стали:

з дартсу

чоловіки

1 місце – Абрамов Ігор, КП «Міськсвітло»

2 місце – Щербак Віталій, КП «Дніпровський електротранспорт»

3 місце – Гулак Андрій, КП «Дніпроводоканал»

жінки

1 місце – Васильєва Ганна, КП «Дніпроводоканал»

2 місце – Скрипник Юлія, КП «Міськсвітло»

3 місце – Дашкевич Інна, КП «Новомосковськ водоканал»

 з шахів:

чоловіки

1 місце – Воловельський Олег, КП «Дніпроводоканал»

2 місце – Молчанов Ігор, КП «Дніпровський електротранспорт»

3 місце – Должиков Олександр, КП «Міськсвітло»

жінки

1 місце - Злиденко Олеся, КП «Дніпроводоканал» 

2 місце – Нікітіна Галина, КП «Дніпровський електротранспорт»

3 місце – Репичева Тетяна, КП «Міськсвітло»

з н/тенісу

чоловіки

1 місце - Сидоренко Андрій, КП «Міськсвітло»

2 місце – Вискребець Дмитро, КП «Аульський водовід»

3 місце – Тамкін Дмитро, КП «Дніпровський електротранспорт»

жінки

1 місце – Петрочук Марина, КП «Міськсвітло»

2 місце – Васильєва Ганна, КП «Дніпроводоканал»

3 місце – Плешакова Наталія, КП «Аульський водовід»

з мініфутболу:

1 місце – команда КП «Новомосковськ водоканал»

2 місце – команда  КП «Кам’янський міськводоканал та Аульський водовід»

3 місце -  команда КП «Дніпровський електротранспорт»

з волейболу:       

1 місце – команда  КП «Кам’янський міськводоканал»

2 місце – команда  КП «Дніпроводоканал»

3 місце – команда  КП «Дніпровський електротранспорт»

     Присутні та учасники змагань були дуже вдячні за гостинність, теплий прийом,  яскравий відпочинок  директорові ДЗОВ «Комунарець+» Людмилі Білан.

А також,  обкому Профспілки за те, що вони змагались на свіжому повітрі, в прекрасних умовах, створених у цьому мальовничому куточку Дніпропетровської області.

 В заключному слові всім учасникам змагань були висловлені  побажання  нових спортивних перемог , міцного здоров’я, наснаги в роботі!

 До нових зустріч на спортивному майданчику!

                                                           Президія обкому Профспілки