Працівники галузі відзначили своє професійне свято.

  Щорічно в третю неділю березня  відзначається професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

         Напередодні професійного свята з 6 по 11 березня голова Миколаївської облорганізації Профспілки Світлана Начинова спільно з керівництвом департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради взяла участь в урочистих зборах на 23 підприємствах галузі.

За бездоганну, сумлінну працю, високий професіоналізм, забезпечення результативної і стабільної роботи на доручених ділянках та з нагоди професійного свята 38 кращих працівників галузі отримали Почесні грамоти голови облорганізації Профспілки з грошовими винагородами.

 

         11 березня в Українському академічному театрі драми та музичної комедії відбулися урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, організатором яких була  Миколаївська обласна  галузева  Профспілка.

         Привітати з професійним  святом та подякувати працівникам галузі за їх нелегку, але таку необхідну мешканцям міста працю, прийшли Миколаївський міський голова О. Сєнкевич,  начальник управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації Є. Гладков, голови райдержадміністрацій м. Миколаєва. В своїх привітаннях запрошені на свято гості неодноразово підкреслювали, що від професіоналізму  та відданості справі працівників галузі залежить повноцінне життя наших співгромадян.

         В урочистій обстановці близько 90 працівників галузі за вагомі досягнення у праці були нагороджені Почесними грамотами та подячними листами Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної ради, Миколаївського міського голови,   районних державних адміністрацій м. Миколаєва.

         5 працівників житлово-комунальної галузі м. Миколаєва та області були нагороджені заохочувальною відзнакою Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець», яка  в цьому році вручалась представникам саме нашої галузі вперше.  

         За активну роботу з захисту соціально-економічних інтересів трудящих 9 профспілкових активістів були відзначені профспілковими нагородами ЦК галузевої Профспілки України та Миколаївською облорганізацію Профспілки, які урочисто були вручені головою галузевої Профспілки Світланою Начиновою.

         Для  всіх учасників заходу, нагороджених та запрошених гостей  артисти Українського академічного театру драми та музичної комедії  подарували святковий концерт.