В галузі ЖКГ зустріли весну.

 

         За традицією  в перших числах березня Миколаївська облорганізація Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення для кращих працівниць галузі проводе турнір з боулінгу, присвячений початку весни, молодості  та жіночій красі.

         Цьогорічний турнір – ювілейний, в галузі він проводився в п’ятнадцятий раз.

В змаганнях, які  відбулися 5 березня в боулінг-клубі розважального центру «Сіті-центр», взяли участь 84 працівниці з 28 підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Перед початком турніру з привітаннями  до його учасниць звернулась голова Миколаївської облорганізації Профспілки Світлана Начинова.

Головний суддя турніру Людмила Грамматик  розповіла про основні правила проведення змагань.

         Результати підводились як в командному заліку, так і в особистій першості.

         Серед команд призові місця розподілились наступним чином:

І місце зайняла команда МКП «Миколаївводоканал» (генеральний директор підприємства – Б. Дуденко, голова профкому – С. Мельниченко), яка змогла піднятися на одну сходинку в турнірній таблиці у порівнянні з минулорічним результатом.

ІІ місце  - команда  ТОВ «Николаевдомсервис» (директор підприємства – В. Олійник, голова профкому – Л. Артьоменко).

ІІІ місце  посіла команда ТОВ «Добробут» (директор підприємства – А. Шаповалов, голова профкому – Н. Стеблич), яка вперше потрапила в трійку призерів турніру.

 

В особистій першості найвлучнішими стали:

І місце – Ірина Шевчук (ТОВ «Николаевдомсервис), яка неодноразово приймала участь в турнірах з боулінгу та   вперше змогла показати такий високий результат.

ІІ місце – Ольга Цимбал (КП «Миколаївелектротранс»»),  для якої участь в цих змаганнях була дебютом.

ІІІ місце – Лариса Шамрай  (КП «ЕЛУ автодоріг»).

Головою облорганізації Профспілки С.О. Начиновою переможцям турніру були вручені кубки, грамоти та грошові винагороди, а кожна учасниця турніру отримала солодкий приз.

         Учасниці турніру та  уболівальники, які прийшли їх підтримати, отримали гарний настрій та задоволення від  захоплюючої гри.