Бизнес Цензор
__  Гройсман анонсував посилення боротьби з зарплатами в конвертах, детальніше
 
Пленум Харківського обкому Профспілки
       LOGO_4 вересня п.р. відбувся позачерговий пленум Харківського обкому Профспілкина якому одноголосно вибрано Успенську Ларису Геннадіївну головою Харківської обласної організації Профспілки.
 
UA REGNUM
   Logo_of_Regnum  «Петля Гройсмана»: експерти про майбутнє підвищення ціни на газ для України, детальніше
 
Звернення ЕФПГО
   FPU_ ЕФПГО звернулася до Прем"єр-міністра України на захист прав українських профспілок, детальніше
 
UAtoday
     logo_uatuday  Кожен українець повинен одна тисяча сімсот двадцять п'ять доларів: як Кабмін буде віддавати зовнішні борги, детальніше


 
Солидарность
DSC05803

Піраміда на профспілковому фундаменті

Мережевий маркетинг замість захисту прав                22.08.2018


Піраміда на профспілковому фундаментіМалюнок: Дмитро Петров / "Солідарність"

Вийти з "неефективних" профспілок і примкнути до цієї організації, що захищає права громадян, - таку пропозицію отримало минулого тижня керівництво профкому Високогористий ГЗК. В якості альтернативи Гірничо-металургійному профспілці Росії профлідера закликали приєднатися до профспілки вільних підприємців. "Солідарність" постаралася розібратися, що це за організація і які її цілі.

Мережевики з Мережевпрофспілковим ухилом

Спроба затягти членів Гірничо-металургійної профспілки Росії в якийсь альтернативний профспілка стала приводом для звернення до редакції "Солідарності" в.о. голови профкому Високогористий гірничо-збагачувального комбінату Оксани Буторін. Як розповіла профлідер 14 серпня до неї на прийом прийшов Юрій Маслеников, який назвався членом профспілки вільних підприємців, фрілансерів і надомних працівників (ПСПФНР). Він завів розмову про неефективність чинних профспілок і запропонував приєднатися до своєї організації.

- Казав, що наші профспілки не працюють. Взагалі, мовляв, людей не захищаємо, а ось їх, нова профспілка, він о-го-го - навіть краще, ніж в СРСР, - розповідає Буторіна. - Крім захисту інтересів людей, за його словами, профспілка активно займається "соціалкою". Нібито під Нижнім Тагілом у профспілки вже викуплено шість гектарів землі і ось-ось почнеться будівництво будинків для членів профспілки по 3D-технології з іпотечної ставкою під 3%. Ще вони ніби як дають людям можливість заробити гроші, попередньо купивши пай в компанії One Shop World. Маслеников попросив можливості виступити у нас на зборах профспілкового комітету і розповісти про все в подробицях.

В обіцянки Масленикова профлідер не повірила, проте взяла запропоновану "раздатку" - "Офіційний вісник профспілки СПФНР" і різні рекламні текстівки (копії є в розпорядженні редакції). "Вісник" являє собою набір матеріалів, що вихваляють прогрес профспілки, його бурхливе зростання і грандіозні плани на майбутнє вустами його ж лідерів. Листівки ж, судячи з якості - надруковані самим Масленикова, розповідають про незаперечні плюси участі в цій організації. Наприклад, таким текстом:

"Мета профспілки - це об'єднання всіх ГРОМАДЯН і мережевики МЛМ (multi-level marketing, мережевий маркетинг. - А.К.), які будуть в подальшому при бажанні за статутом стати членами профспілки ПСПФНР. Роботодавці, підприємства та заводи "звільнили" себе від соціальних зобов'язань. Можливості ПСПФНР значно ширше профспілок радянського типу за часів СРСР. Міжнародна профспілка дає юридичний захист і включає практично всю соціалку (з використанням компанії ONE SHOP WORLD LTD зі статутним капіталом 14 млрд. Рублів) ". Тут і далі стилістика і орфографія цитат збережені.

ЖИТЛО І шахраї

О профсоюзе свободных предпринимателей “Солидарности” ранее слышать не доводилось. Чтобы выяснить из первых рук, что это за организация, сколько в ней состоит человек и какие планы у них на будущее, мы решили связаться с руководством ПСПФНР. Председателем профсоюза обозначен Владимир Солошенко, он же, по данным, представленным на сайте организации, “руководитель координационного совета Северо-Западного ФО”. Якобы мобильный телефон Солошенко указан на сайте организации. “Компания One Shop, здравствуйте!” - представляется девушка, взявшая трубку по указанному номеру. Пригласить к разговору самого главу профсоюза она, к сожалению, не смогла за его отсутствием. Равно как даже примерно сказать, когда тот будет на рабочем месте. Обратных звонков по оставленному номеру телефона также не поступало.

Опускаємося рівнем нижче і зв'язуємося з "керівником координаційної ради Центрального ФО" Любов'ю Шікуновой. Кореспонденту, яка представилася зацікавленим в приєднанні до профспілки особою, Шікунова розповіла, що ПСПФНР об'єднує вже 20 тисяч осіб. За її словами, члени профспілки є і за кордоном. Для вступили до профспілки передбачена безкоштовна юридична допомога, різні знижки і бонуси в магазині One Shop. Мова йде не тільки про продуктову лінійку, але і про паливо, квитках на літаки та поїзди, про санаторно-курортному лікуванні, а в перспективі і будинках, надрукованих 3D-принтером. Причому місце будівництва першого селища вже визначено - під Сочі.

У профспілці не приховують, що організація афілійована з магазином One Shop. Після ознайомлення з розділом "Форум" стає зрозуміло, що це, з точки зору власників, щось більше, ніж банальна торгова інтернет-точка. Як стверджується, компанія One Shop World Ltd зареєстрована у Великобританії в 2017 році. Статутний капітал вказано в розмірі аж 200 млн фунтів стерлінгів (близько 18 млрд рублів).

"OneShop - це Єдиний Магазин, це більше, ніж просто магазин. Це стиль і спосіб життя, що починається з побудови своєї споживчої структури в компанії OneShop для того, щоб створити собі пасивний джерело доходу. У міру просування і розвитку новачка МЛМ системи всередині компанії OneShop він стає справжнім професіоналом і формує для себе надійний і зростаючий МЛМ бізнес. Поступово він набуває різні товари OneShop, включаючи покупку будинку або квартири, створеної за новітніми сучасних технологій 3D-друку, що забезпечує доступні ціни. Далі у нього з'являється можливість купувати все необхідне для життя, починаючи від послуг комунікації, і аж до новітніх автомобілів і палива для їх заправки ", - розповідається на сайті.

Крім того, як стверджується в тому ж розділі, в планах компанії One Shop "створити до мільйона нових високооплачуваних робочих місць для людей, які згодом захочуть жити щасливим життям в автономних містечках, побудованих за новітніми технологіями 3D друку".

Здавалося б, до чого тут профспілка? Відсилання до нього знаходимо в "зверненні Президента компанії One Shop World Ltd - Ігоря Вавилова":

"Захист і підтримку наших вільних підприємців, які ведуть з нами бізнес, ми довіряємо профспілок ВІЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ фрілансер і надомного працівника. Одна з перших завдань, яке стоїть зараз перед профспілкою, - це отримання повноцінного соціального статусу на державному рівні для МЛМ професії ", - йдеться в ньому. Дальше більше. Якщо простудіювати розділ "Партнерам", з'ясується, що стати таким може лише член ПСПФНР. А для цього, в свою чергу, необхідно щомісяця сплачувати внесок в розмірі 300 руб. Крім вступного в 500 руб.

Ну а щоб відбити свої вкладення, потрібно залучати нових активних партнерів - членів профспілки:

"Спочатку Ви стаєте активним партнером, потім Ваші новачки стають активними партнерами, потім їх новачки і потім Ви багаті. Іншого маршруту немає ", - повідомляється на сайті.

ОСОБА ОРГАНІЗАЦІЇ

Окремий інтерес представляє особистість голови ПСПФНР Володимира Солошенко, що займає також посаду віце-президента в One Shop World Ltd. У базі даних юридичних осіб та індивідуальних підприємців Rusprofile за ним, крім керівництва профспілкою, числиться кілька компаній - ТОВ. У тому числі "Едоша". Ймовірно - попередній проект Солошенко, що закінчився провалом. Сумну історію цієї компанії (заснованої все на тому ж принципі мережевого маркетингу), а також наслідки її розвалу читачі можуть знайти на численних порталах-отзовіках і форумах.

У розвалі "Едоші" Солошенко звинуватив саєнтологів, що помсти йому за те, що той вийшов з цієї організації. З проханням захистити його від сектантів він навіть звернувся у відкритому листі до президента Путіна, главі ФСБ Бортникова і іншим:

"Поки ми росли до нас прийшли в різних містах працюватимуть керівники, які почали наполягати на застосуванні саєнтології Хаббарда в бізнесі і залученні консультантів саєнтологів. А коли отримали остаточну відмову передати їм частку, платити відсоток від доходу і впровадити саєнтологію по всій компанії, почався рейдерське захоплення нашої компанії групою саєнтологів ", - йдеться в документі від 2015 року.

Дивлячись на те, в якому бізнесі знайшов себе Солошенко, можна припустити, що він і сам не далеко відійшов від ідей своїх кривдників.

ВІД РЕДАКЦІЇ

Профспілка - слово, що викликає довіру. Воно асоціюється із захистом прав і з офіційною, оформленої на рівні держави структурою. Тим зручніше різного роду шахраям і пройдисвітам використовувати фіктивні "профспілки" в спробах збагатитися за рахунок довірливих людей. Раніше "Солідарність" описувала спроби витягнути гроші з рахунків пенсіонерів під ширмою профспілкових благодійних фондів і наводила приклади "конкурсів" , що проводяться під маркою "профспілкових", людьми, які не мають до профспілок ніякого відношення. Звертайте увагу на невідомі профспілкові структури і ретельно аналізуйте, які реальні цілі вони переслідують.

Все по темі: Профспілки

 
Вітання голови ЦК Профспілки

images___                 Шановні спілчани!

 

ЩИРО ВІТАЮ ВАС З НАГОДИ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА –


27-ої РІЧНИЦІ


НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

 

Творення історії України, її майбутнього – обов’язок кожного з нас, всього українського

народу.

Нехай же нам вистачить мудрості, сили і наснаги в плідній праці на благо рідної землі!

Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі,

успіхів у всіх справах і починаннях .

Нехай ваші серця наповнються любов’ю і шаною до рідної землі,

прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України

буде невичерпаним!

Хай ваша активна і принципова позиція у вирішенні соціальних та економічних проблем

людей праці буде запорукою стабільності та розвитку підприємств, галузі та держави в

цілому.

 З повагою –

Голова ЦК Профспілки                   Олексій Романюк

 
ЦК Профспілки на вирішення галузевих проблем

    LOGO_ЦК Профспілки на вирішення галузевих проблем звернувся до:

   - мера міста Енергодар Музиці П.О.з проханням укладення Територіальної угоди між Запорізькою обласною організацією Профспілки та Енергодарською міською радою: 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

01019 м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39-41, тел./факс (044)289-18-57

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вих. № 01- 128   від « 21 » серпня 2018р.     

                                     Міському голові Енергодара

                                                                                            Музиці П.О.

 Шановний Павле Олексійовичу!

       Центральний комітет Профспілки на підтримку ініціативи Запорізької обласної організації Профспілки звертається до Вас з проханням укласти Територіальну угоду на 2018-2019 роки між Запорізькою обласною організацією Профспілки, яка є репрезентативною, та Енергодарською міською радою.

Відповідно до ст.4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» при укладенні угод на територіальному рівні сторонами соціального діалогу є: профспілкова сторона, суб'єктами якої є профспілки відповідного рівня та їх об'єднання, що діють на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці; сторона роботодавців, суб'єктами якої є організації роботодавців та їх об'єднання, що діють на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці; сторона органів виконавчої влади, суб'єктами якої є місцеві органи виконавчої влади, що діють на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Повноваження органів місцевого самоврядування закріплено у п.9 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», де, зокрема, передбачено участь цих органів у веденні колективних переговорів та укладенні територіальних тарифних угод, вирішенні колективних трудових спорів/конфліктів/ щодо підприємств, установ та організацій на відповідній території, реєстрація колективних договорів і угод, здійснення контролю за їх виконанням.

Укладення такої Угоди в першу чергу спрямовано на забезпечення безперебійної та якісної роботи комунальних служб, збереження кадрового висококваліфікованого потенціалу, забезпечення гідної заробітної плати працівникам підприємств цієї сфери, підвищення престижу місцевої влади.

В умовах децентралізації укладення таких Угод набирає все більшого поширення в країні, в тому числі і у Запорізькій області.

Користуючись нагодою, просимо Вас, шановний Павле Олексійовичу, взяти також під особистий контроль реалізацію на комунальних підприємствах міста обов’язкових мінімальних гарантій з оплати праці, передбачених Галузевою угодою, та повернення працівникам цих підприємств боргів із заробітної плати.

Розраховуємо на тісне і плідне співробітництво. Сподіваємось, що майбутня співпрайця буде успішною для працівників комунальних підприємств, для міста та його мешканців.

 З повагою -

 Голова ЦК Профспілки України                                          О.І.Романюк

           - Міністра інфраструктури України Омеляна В.В. у зв"язку з ситуацією, яка склалася на КП "Конотопське трамвайне управління":    

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

01033, Київ, вул. Шота Руставелі, 39-41, факс (044) 289-18-57

Поштова адреса 01019, Київ, вул. Шота Руставелі, 25 а/с 197

E-maIL Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

22 серпня 2018р.     Вих. № 01-130

                                                                                                                            Міністру інфраструктури України

                                                                                          Омеляну В.В.

                                     Шановний Володимире Володимировичу!

До Центрального комітету Профспілки звернулась голова первинної профспілкової організації КП «Конотопське трамвайне управління» Кузько Н.П. у зв’язку з критичною ситуацією, яка склалась на цьому комунальному підприємстві з вини місцевої влади.

В порушення ст.ст. 30, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом та міською радою не забезпечується належне утримання та експлуатація екологічно чистого транспорту, що фактично веде до знищення міського трамваю, до розвалу трудового колективу підприємства.

З квітня 2018 року. на підприємстві не виплачується заробітна плата, і наразі її борг перевищує 1 млн. грн. Інспектори Держпраці не допускаються до перевірок.

З цих причин з ініціативи профкому було розпочато процедуру вступу до колективного трудового спору для вирішення проблем трудового колективу законним шляхом.

Проте, адміністрація підприємства та керівництво міста вдалися до протизаконних дій відносно працівників та роботи підприємства в цілому. 7 червня п.р. групою працівників підприємства на чолі з в.о. директора Коновалом Г.О., міським головою Семеніхіним А.Ю. шляхом фізичного блокування було перекрито рух трамваїв в місті.

На голову профкому та працівників підприємства, які відмовилися брати участь в організованому адміністрацією страйку, здійснюється тиск. Голову профкому звільнено без оприлюднення наказу і ознайомлення з ним: наказ не було надано навіть за рішенням суду, куди звернулася Кузько Н.П.

Наразі до вирішення конфліктної ситуації та порятунку трамваю у місті Конотопі залучилися народні депутати та громадськість.

Варто зазначити, що дії міського голови м. Конотопа та керівництва КП «Конотопське трамвайне управління» ідуть в розріз з вимогами Закону України «Про основні засади (стратегії) державної політики України на період до 2020 року», де збереження та збільшення частки екологічно чистих видів транспорту визнано пріоритетом для усіх органів влади.

З огляду на вищевикладене просимо Вас, шановний Володимире Володимировичу, втрутитися в ситуацію з метою вжиття оперативних заходів щодо захисту трудових прав працівників КП «Конотопське трамвайне управління», стабілізації роботи підприємства, збереження та розвитку трамвайного парку у м. Конотоп.

    З повагою –

 Голова ЦК Профспілки України                                       О.І.Романюк

 
finance.tut.by
   logo__port

Майбутнє близько: топ-10 навичок, які будуть цінуватися на ринку праці, детальніше

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 67