LSM.LV
     _LSM.LVНові тарифи на газ дісталися до Регулятора, детальніше

 
ІА "Україна Комунальна"
    uk_2_20x90    Новий закон про житлово-комунальні послуги. Погляд юриста., детальніше

 
КорреспонденТ.net
  _korresp_      Українці витрачають на продукти менше всіх в Європі, детальніше

 
ЕPSU
untitled_   Будет ли циркулярная экономика экономикой без работников? Сегодня опубликован новый отчет

19 февраля 2018 года

 

       В докладе, подготовленном Международным исследовательским центром общественного обслуживания (МИЦОО) по заказу Европейской федерации профсоюзов общественного обслуживания (ЕФПОО), исследуется влияние приватизации и либерализации на сферу управления отходами. В нем собраны последние статистические данные об управлении отходами, а также рассматриваются проблемы и преимущества перехода к циркулярной экономике.

       Европейская комиссия в своем предложении не учитывает последствия циркулярной экономики для работников сферы отходов и их представителей. Работники не должны упустить эту возможность, поскольку сбор, сортировка, переработка, сжигание и повторное использование отходов - это те сектора, в которых по-прежнему используется низкоквалифицированный труд, выполняемый в плохих условиях, с низкими стандартами безопасности и охраны труда. В продвижении циркулярной экономики необходимо учитывать, какие последствия она будет иметь для тех, кто работает.

     Пакет предложений по циркулярной экономике предполагает дальнейшее сокращение захоронения отходов, что приведет к росту переработки и сжиганию отходов. Это значительно изменит структуру занятости в сфере отходов.

     Для ЕФПОО, которая объединяет в своих рядах работников сферы отходов, круговая экономика создает новые проблемы, но и открывает новые возможности. Предпосылкой успеха реализации концепции циркулярной экономики является рассмотрение аспектов охраны труда и качества рабочих мест.

      ЕФПОО поддерживает такую широкомасштабную инициативу, и ее приоритеты заключаются в следующем:

  • Пребывающие в государственной собственности и демократически контролируемые службы управления отходами;
  • Улучшение охраны труда работников;
  • Обеспечение качественных рабочих мест, достойной оплаты труда и достойных условий труда;
  • Борьба с социальным демпингом;
  • Улучшение качества рабочих мест за счет повышения квалификации.
 
Сайт ФПУ

        FPU_ ПРАГНЕННЯ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ - ОДИН З ГОЛОВНИХ ОРІЄНТИРІВ СОЦІАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ

Сайт ФПУ Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018

стр 4 ОСНОВНОЙ

 

Щорічно 20 лютого відзначається Всесвітній День соціальної справедливості, запроваджений в Україні 2011 року за ініціативи Федерації профспілок України.

 

Скорочення бідності та зміцнення соціальної єдності, впровадження в Україні європейських стандартів життя та вихід України на провідні позиції у світі задекларовано у стратегічних програмних документах країни – Стратегії сталого розвитку «Україна–2020» та Угоді про асоціацію між Україною та ЄС. Водночас глобальною проблемою залишається відсутність комплексного стратегічного бачення державної соціальної політики, перспективних соціальних «маяків» та векторів соціального руху.

Розпочаті Урядом реформи поки не дають бажаних результатів у покращенні життя і добробуту людей. Натомість маємо зростаючу соціально-економічну нерівність і поширення бідності в суспільстві, погіршення умов існування більшості населення, очевидну відсутність справедливості в політиці перерозподілу доходів.

Встановлені розміри основних державних соціальних стандартів та гарантій – мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, мінімальної пенсії за віком є недостатніми в умовах катастрофічного підвищення цін та тарифів на основні соціально значущі та життєво необхідні товари, падіння купівельної спроможності через зменшення реальних зарплат, збільшення розмірів заборгованості із заробітної плати, втрати робочих місць. У громадян виникає відчуття невпевненості у завтрашньому дні, що загрожує посиленням соціальної напруги в суспільстві.

Викорінення бідності, боротьба з нерівністю доходів та захист законних прав та інтересів кожної людини є головними орієнтирами Цілей сталого розвитку (2015–2030), затверджених на Саміті ООН. Відповідно до норм ратифікованої Україною Конвенції МОП № 117 вся політика повинна, передусім, спрямовуватися на досягнення добробуту й розвитку населення.

Керуючись принципами соціальної справедливості, профспілки докладають максимум зусиль для розбудови України як соціальної держави, утвердження в суспільстві соціальної злагоди, реального поліпшення рівня життя громадян. Тільки широкомасштабне і стійке економічне зростання є передумовою забезпечення соціального розвитку та справедливості в суспільстві. Працююча людина має забезпечити своєю працею достатній рівень життя для себе та своєї сім’ї та не бути залежною від допомоги держави.

Для досягнення соціальної справедливості в Україні, подолання бідності й підвищення рівня життя всіх верств населення Федерацією профспілок України напрацьовано низку законодавчих пропозицій з питань забезпечення соціальної справедливості в оплаті праці, соціальному захисті, оподаткуванні, які перебувають на розгляді Верховної Ради України.

ФПУ, як найбільш представницьке профспілкове об’єднання, закликає Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, центральні та місцеві органи виконавчої влади, громадські організації, об’єднавши зусилля, спільно боротися за утвердження соціальної справедливості в суспільстві на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня життя населення, соціальної стабільності в державі, забезпечення кожній людині гідних умов існування та ефективного соціального захисту.

Профспілки переконані, що за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, громадянського суспільства досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальним завданням.

 

 
PolitekA
           logo_ Українці вимагають у ВР зменшити зарплату голові “Нафтогазу” в 70 разів, детальніше
 
Сайт ФПУ

         FPU_Сайт ФПУ:  

  Пріоритет для Уряду - підвищення економічного зростання, детальніше

  КРУГЛИЙ СТІЛ. Політика цін і тарифів має відповідати принципу соціальної справедливості, детальніше

  Кабінет Міністрів затвердив план заходів на 2018 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності, детальніше   

                   

 
Зміни і доповнення до Галузевої угоди (ЖКГ) на 2017-2018 роки
_____1 ______2
______3 ______4
______5 ______6
______7
 
Повідомлення ЦК Профспілки
    LOGO_ ЦК Профспілки повідомляє, що Зміни і доповнення до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Об"єднанням організацій роботодавців "Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України" та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки зареєстровані Мінсоцполітики 19.02.2018 за № 5.
 
РБК
     _RBKБільше половини росіян висловилися за мінімальний гарантований дохід,  детальніше 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51