Новини
Науково-практична конференція
LOGO_                                                              Науково-практична конференція

7 листопада 2018 року Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» за участі Мінрегіону України та ЦК Профспілки провела науково-практичну конференцію на тему: «Результати та перспективи реформ в централізованому теплопостачанні України».

В роботі конференції взяли участь керівники теплопостачальних підприємств, представники Посольства Королівства Данії в Україні, українсько-данського енергетичного агентства, Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та регіонального розвитку, наукових організацій та бізнесу. У конференції взяв участь голова Профспілки Олексій Романюк.

Учасники конференції були поінформовані про Розпорядження КМУ від 03.10.2018р. № 717 щодо початку опалювального сезону, про засідання профільного Комітету ВРУ, на якому обговорювалися проблеми теплопостачальних підприємств.

Наразі ця життєво важлива підгалузь знаходиться у надзвичайно скрутному становищі, яке склалося в основному з вини регулятора – НКРЕКП.

До цього часу ще не вирішено питання та не профінансовано різницю в тарифах. Цей державний борг у 2,5 млрд. грн. тягнеться ще з 2015 року.

Окрім того, через недолугу тарифну політику збитки ТКЕ за 2016 рік склали 5,8 млрд. грн.., за 2017 рік – 5,1 млрд. грн., а за перше півріччя 2018 року – 6 млрд. грн.

Національний регулятор не дозволяє суб’єктам господарювання закладати витрати на експлуатаційні потреби, внаслідок чого дефіцит коштів на фінансування аварійно-відновлювальних робіт тепломереж на 01.09.2018р. перевищив 11 млрд. грн.

         Виступаючі на конференції висловлювали думку щодо спланованого розвалу централізованого теплопостачання та перехід на індивідуальне, що є, за оцінками науковців, небезпечним та екологічно шкідливим.

         Невдоволення керівництва асоціації та підприємств викликає постійне ігнорування їх пропозицій Національним регулятором. Таке відношення спонукало асоціацію підготувати законопроект про передачу регуляторної функції по тарифам на тепло виключно місцевим органам влади. Напрацьовано також законопроект про заборону припинення постачання газу для теплопостачальних підприємств.

         Учасники конференції ознайомилися з прогресивним досвідом, новими технологіями та сучасним обладнанням і матеріалами, які застосовуються наразі в галузі теплопостачання.

         Наприкінці конференції від імені асоціації, Мінрегіону України та ЦК Профспілки було вручено нагороди переможцям конкурсу на краще підприємство.

 
Апостроф
  _ Шею Украины продолжит стягивать удавка кредиторов, а после выборов будет "вешалка" - Эрик Найман, детальнее
 
Деловая столица

 logo-_ ПОРІГ ПЕРЕСИЧЕННЯ. СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ПОТРІБНО УКРАЇНЦЕВІ ДЛЯ ПОВНОГО ЩАСТЯ, детальніше

 
СТРАНА.ua

 logo_.uaНаша економіка - тупикова гілка розвитку, щось на зразок неандертальців, детальніше

Замість 16% - дорожчає на 35%. Як насправді виростуть тарифи на опалення в різних містах                                        України, детальніше

 
МИНПРОМ

logo_  Как Украину топят в долгах, детальнее

Почему в Украину не идут инвестиции?, детальніше

 
ЛІГА.Блоги
  __ Якщо в бюджеті немає грошей, їх будуть вичавлювати з людей, детальніше
 
Вітання

LOGO_                                   ВІТАЄМО КОЛЕГУ!

30 жовтня 2018 року Верховна Рада України нагородила голову Чернівецької обласної

організації ПрофспілкиDSC05700 Попадюка Миколу Петровича Грамотою за заслуги

перед Українським народом.

Щиросердно вітаємо Миколу Петровича з почесною нагородою!

Заслужену нагороду принесли Вам сумлінна багаторічна праця на ниві соціального захисту населення         міста Чернівці та прагнення служити спілчанам галузі життєзабезпечення у регіоні.

Зичимо Вам міцного здоров’я, незгасимого оптимізму, успіхів у роботі.

Нехай Ваша енергія і багатющий досвід служать добрим і потрібним справам.

        Бажаємо подальших успіхів і вагомих здобутків у справі соціально-економічного захисту працівників           галузевих  підприємств області.

 ПРЕЗИДІЯ ЦК ПРОФСПІЛКИ

 
Сайт ILO

logo_Розширити соціальний захист до 4 мільярдів виключених, детальніше

МОП підписує нову угоду про співпрацю з економічними і соціальними радами у всьому світі, детальніше

 
Публицист.ру
DSC05806 Олексій Чадаєв. Анатомія відкату і розпилу в феодальній економіці, детальніше

 Економічне вбивство і право на самозахист, детальніше

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 138