Новини
ІА "Україна Комунальна"
uk_2_20x90  НКРЕКП врегулювала суперечки між підприємствами енергетики та ж / к послуг, детальніше
 
Інформаційне видання "Букви"
_  НОВИЙ ЗАКОН ПРО ТАРИФИ ЖКГ: кому загрожують штрафи і відключення комунальних послуг, детальніше
 
Привітання голови Профспілки

Pasha_10       

  Дорогі спілчани!

Щиросердно вітаю

вас з Великоднем!

У це величне свято бажаю вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому.

Нехай думки будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.

Хай ваше життя наповниться яскравими добрими подіями в країні та родині, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

Зі Світлим Христовим  Воскресінням!

                                 

                               

              З повагою

             

              Голова Профспілки     Олексій Романюк

 
Привітання
  spartak_Привітання

Рішенням Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (постанова від 24 квітня 2019р. № 1/7) за підсумками Огляду-конкурсу на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої роботи серед галузевих профспілок України 2018 року нашу Профспілку за зайняте І місце (ІІ підгрупа) нагороджено кубком та дипломом.

Вітаємо спілчан з нагородою!

 
Пленум Харківського обкому Профспілки

        LOGO_Пленум Харківського обкому Профспілки

  17 квітня 2019 року відбувся VI Пленум Харківського обкому Профспілки. У роботі Пленуму взяв участь голова ЦК Профспілки О.І.Романюк.

IMG_3024

   Головним питанням, яке розглядалося на Пленумі, було питання: «Про завдання Харківської обласної організації Профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН із забезпечення захисту трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, збереження робочих місць та забезпечення продуктивної зайнятості трудящих».

З докладом з цього питання виступила голова облорганізації Профспілки Успенська Л.Г. Основний акцент у виступі було зроблено на наступних питаннях: контроль за застосуванням та виконанням норм, положень Галузевої та Територіальної угод у колективних договорах галузевих підприємств області; вирішення спільно із соціальними партнерами проблемних питань галузевих підприємств з метою забезпечення їх стабільної роботи, своєчасної виплати заробітної плати працівникам, збереження сприятливого клімату у трудових колективах; контроль процесів реформування галузевих підприємств з метою захисту прав та інтересів працівників, дотримання норм трудового законодавства, упередження масовому звільненню працівників, трудовим конфліктам і спорам; залучення молоді до вирішення профспілкових питань та створення умов для її активної участі у розвитку профспілкового руху; збереження кожної первинної профорганізації.

У своєму виступі голова ЦК Профспілки О.І.Романюк зосередився на важливості та необхідності реалізації у практичній роботі рішень, документів й конкретних дій ЦК Профспілки в усіх напрямках. Також він зупинився на конкретних проблемах галузевих підприємств та їх трудових колективів, які пов’язані з: не обгрунтованим підвищенням ціни на природний газ, що потягнуло за собою здорожчання товарів та тарифів на житлово-комунальні послуги; мільярдними  боргами з вини держави перед підприємствами теплового та водопровідно-каналізаційного господарства; зниженням соціальних гарантій  працівників як наслідок незадовільного фінансового стану підприємств; не відрахування роботодавцями профорганізаціям коштів на культурно-масову, оздоровчу та фізкультурну роботу та не перерахуваннями ними утриманих з спілчан внесків; тощо.  

Зо всіх питань порядку денного Пленумом було прийнято відповідні постанови.

 
112 UA
logo_112.ua Без виживання економіки все інше буде безглуздо навіть після виборів, детальніше
 
Семінар-нарада
      LOGO_                   Семінар-нарада

9–12 квітня 2019 року на базі ДП «Клінічний санаторій «Карпати»  у смт. Чинадієво Мукачівського району, Закарпатської області ЦК Профспілки провів  семінар-нараду  з  завідуючими  фінансовими відділами, головними бухгалтерами,   заступниками головних бухгалтерів, скарбниками, особами, відповідальними за фінансові питання  обласних, міських комітетів (рад), первинних та об’єднаних первинних організацій  Профспілки з питань ведення бухгалтерського обліку  та складання фінансової звітності в неприбуткових організаціях.

56940315_

Участь у заході взяли 50 слухачів з 15 регіонів країни.

Основним лектором-доповідачем семінару була Ярошинська С.В., директор консалтингової  фірми «Оригінал», яка виступила з57280432_ лекціямина теми:

«Неприбуткові  організації 2019», «Доходи та витрати  неприбуткової організації», «Податковий звіт»,  «Інвентаризація. Нематеріальні активи. Основні засоби. Готівка. Відрядження. Розрахункові операції»; «Витрати на оплату праці. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір».

            57034751Перед учасниками семінару також виступив голова Черкаської облорганізації Профспілки Анашкевич І.В. як фахівець з трудового права та голова комісії ЦК Профспілки щодо внесення змін та доповнень до Статуту. Доповідач розкрив тему: "Порядок реєстрації первинних профспілкових організацій як юридичних осіб».

            В останній день семінару відбувся круглий стіл з питань фінансової роботи в профспілкових організаціях, на якому було підведено підсумки семінару-наради.

У своєму виступі за круглим столом голова ЦК Профспілки Романюк О.І. поінформував слухачів про практичні дії ЦК Профспілки в усіх напрямках багатовекторної роботи Профспілки.56960623_

Детально зупинився на питаннях співпраці з соціальними партнерами, профільними комітетами КМУ та ВРУ, Асоціацією міст, НКРЕКП, галузевими асоціаціями і корпораціями, а також висвітлив основні аспекти інформаційної та міжнародної роботи ЦК Профспілки, повсякденної роботи з обкомами Профспілки.

Особливу увагу слухачів О.Романюк звернув на стан реалізації фінансової політики, яка є єдиною для всіх ланок Профспілки і чітко виписана у Статуті. З огляду на низьку фінансову дисципліну, причинами якої є порушення роботодавцем закону та ігнорування положень Статуту Профспілки щодо перерахування профкомам членських внесків, а також неправомірні рішення деяких голів профкомів щодо розмірів відрахувань внесків вищестоящим профспілковим органам, у березні п.р. Президією ЦК Профспілки затверджено нове Положення про первинні профспілкові організацій Профспілки, в якому більш конкретно виписано норми Статуту щодо фінансової дисципліни.

У своєму виступі він наголосив також на необхідності укомплектування усіх обласних комітетів Профспілки фахівцями: економістами, юристами, технічними інспекторами праці, працівниками з організаційної та інформаційної роботи.

 
Cайт ФПУ
  FPU_Выборы в Европейский парламент 2019 - Заявление европейских социальных партнеров, детальнее 
 
ВЕСТИ-UA.NET
  logo__ua_netЧотириденний робочий тиждень в Україні: все про можливе нововведення, детальніше
 
Сайт ФПУ

 FPU_Співробітництву - новий імпульс, детальніше;

   ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЛЮТОМУ 2019 РОКУ, детальніше;

   ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Мінімальна зарплата має відповідати сучасним реаліям, детальніше 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 165