Новини
Сайт ФПУ

FPU_

Оцінити ситуацію та визначити подальші дії, детальніше

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. ФПУ-ФРУ: співробітництво для економічного розвитку країни, детальніше

 
Лист ЦК Профспілки

   LOGO_Голова ЦК Профспілки О.Романюк звернувся до мера м. Черкаси на підтримку директора КП "Черкасиводоканал" Овчаренка С.В. (текст листа додається):  

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

01019 м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39-41, тел./факс (044)289-18-57

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Вих. № 01-164 « 16 » листопада 2018 р.        

Міському голові м. Черкаси

Бондаренку А.В.

 

Шановний Анатолію Васильовичу!

        Центральний комітет Профспілки стурбований ситуацією, яка склалась останнім часом на КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради у зв’язку з намірами усунути з посади директора цього комунального підприємства Сергія Володимировича Овчаренка.

        Вважаємо, що Овчаренко С.В. є одним з найдосвідченіших та висококваліфікованих директорів українських підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.

       Сергій Володимирович розпочав свою трудову діяльність на КП «Черкасиводоканал» у 1978 році на посаді майстра цеху водопостачання. Завдяки своїм професійним та організаторським здібностям пройшов шлях від рядового інженерно-технічного працівника до директора підприємства, яке очолює з 1998 року.

       Велику увагу керівник підприємства приділяє впровадженню нових технологічних процесів, спрямованих на покращення якості питної води.

      У 2012-2013 роках за рахунок залучення коштів позики Світового банку на підприємстві реалізовано проект Модернізації водопровідних та каналізаційних насосних станцій. В результаті досягнута економія електроенергії близько 500 тисяч квт. на місяць.

       У грудні 2016 р. було укладено контракт з фірмою ТОВ “КСМ ГРУП” на реконструкцію головних каналізаційних колекторів міста в рамках реалізації проекту “Розвиток міської інфраструктури — 2” за кошти Світового банку. Наразі підприємством оцінюються тендерні пропозиції щодо реконструкції Дніпровської водоочисної станції в частині будівництва очисних споруд промивних вод.

     Діяльність трудового колективу і особисто керівника підприємства неодноразово відзначалась преміями, винагородами, дипломами.

      У період з 2004 по 2008 роки підприємство отримало дипломи: «Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», «Провідне підприємство України» у номінації «Житлово-комунальне господарство», а також у іміджевій програмі "Суспільне визнання".

      У 2009р. Овчаренка С.В. було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та відзнакою Національного бізнес-рейтингу - Орденом “За заслуги у професійній діяльності”, а у 2012р. його роботу відзначено Подякою Прем'єр-міністра України.

    Овчаренко С.В. проводить велику громадську роботу, приділяючи увагу в першу чергу просвітницькій роботі серед населення, підвищенню рівня інформованості населення з питань якості питної води та її збереження.

     Він як керівник займає активну громадянську позицію, є діючим членом Ради Федерації профспілок Черкаської області, постійно приділяє увагу соціальному захисту працівників підприємства. Як роботодавець та партнер по соціальному діалогу з Профспілкою дотримується взятих зобов’язань з оплати праці, охорони праці, створення безпечних умов праці, оздоровлення працівників та членів їх сімей.

      Овчаренко С.В. у 2001р. став Лауреатом премії галузевої Профспілки, у 2002 р. отримав диплом кращого господарника серед комунальних підприємств України, а у 2003р. його відзначено знаком “Топ-менеджер житлово-комунального господарства України” за розробку якісно нових підходів до формування економічної моделі підприємства.

   У 2016р. Овчаренка С.В. нагороджено Почесним знаком Федерації профспілок України “За розвиток соціального партнерства”, а у 2017р. - медаллю Черкаської міської ради “За сумлінну працю ”.

Враховуючі ці та інші чесноти Сергія Володимировича щодо вирішення господарських, економічних та соціальних питань комунальної інфраструктури міста Черкаси, сподіваємося, шановний Анатолію Васильовичу, на позитивне вирішення питання щодо продовження роботи Овчаренка С.В на посаді керівника КП «Черкасиводоканал».

 

З глибокою повагою -

 Голова ЦК Профспілки

України                                                                    О.І.Романюк

 
Публицист.ру
  DSC05806 Чи повинні громадяни платити податки державі, яке нічого їм не повинно?, детальніше
 
facenews
 fenews_logo Українці розчарувалися в борців з корупцією, детальніше
 
БЕЛСАТtv
  belsat_logoЗ 1 січня гаряча вода для «дармоїдів» подорожчає в 5 разів, детальніше
 
МИНПРОМ

logo_Як українців обманюють з тарифами на опалення, детальніше

                               Роботодавці не хочуть більше підвищувати зарплату українцям, детальніше

 
Сайт ФПУ
  FPU_Національній службі посередництва і примирення - 20 років
    Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018, 14:06

110311-06

 

 

Голова Федерації професійних спілок Григорій Осовий  привітав Національну службу посередництва і примирення з 20-річчям від дня  її утворення:

 

Голові Національної служби посередництва і примирення

Окісу О.Я. 

 

Шановний Олександре Ярославовичу!

  

Щиро вітаю Вас із визначною подією – 20-річчям від дня створення Національної служби посередництва і примирення.

Історія створення і становлення НСПП тісно повязана з процесами державотворення в Незалежній Україні та формуванням громадянського суспільства. За цей час Національна служба посередництва і примиренняперетворилася в потужну силу, що має серйозний вплив на розвиток соціального діалогу і врегулювання конфліктних ситуацій між сторонами соціально-трудових відносин.

Профспілки України є активними учасниками соціального діалогу, спрямовують зусилля на захист прав людей на працю, її безпеку та гідну оплату.

Переконаний, наші спільні зусилля сприятимуть розбудові в Україні соціально-правової держави, реформуванню трудового законодавства, зокрема порядку вирішення колективних трудових спорів і запобігання їх виникнення, з урахуванням європейських стандартів, задля забезпечення гідного життя людини праці.

Бажаю Вам, шановний Олександре Ярославовичу, та всім працівникам НСПП успішної роботи та нових вагомих досягнень у діяльності.

 

Голова Федерації профспілок України             Г.В. Осовий

 

 Прес-центр ФПУ

 
Солидарность
   DSC05803Соціальні послуги - на аутсорсинг, детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
    uk_2_20x90Пояснення того, що зараз відбувається з газом, детальніше
 
Сайт ФПУ

     FPU_ АКТУАЛЬНО. Бізнес і права людини: позиція профспілок, детальніше

     КОМЕНТАР ГОЛОВИ ФПУ. Уряд хоче збирати більше податків з високих зарплат: позиція профспілок, детальніше

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 138