Новини
Сайт ФПУ
  FPU_ВОЄННИЙ СТАН. Керівникам членських організацій Федерації профспілок України
Опубліковано: Вівторок, 27 листопада 2018, 16:02

photo2018-11-2622-45-45

Верховна Рада України на своєму позачерговому засіданні, 26 листопада 2018 року, 276 голосами прийняла за основу і в цілому законопроект «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (реєстр.№9338) з поправками, що були озвучені Президентом України Петром Порошенко під стенограму.

 

Зазначеним законом затверджено Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні» з застереженням, що воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово - Керченської акваторії.

Також у Законі зазначається, що у період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Зареєстрований на сайті Верховної Ради додаток до законопроекту №9338, а саме: Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні», відрізняється за змістом від того, що проголосовано народними депутатами України.

По-перше, у новинному розділі на сайті Верховної Ради після голосування і прийняття закону зазначено: «Указом передбачено ввести в Україні воєнний стан з 9:00 28 листопада 2018 року на 30 діб до 9:00 27 грудня 2018 року.

По-друге, Президент України у своєму виступі перед голосуванням законопроекту заявив, що воєнний стан в окремих регіонах України буде застосовуватися тільки у разі наземної російської військової агресії (а це і питання щодо можливого обмеження громадянських прав).

У зв’язку з цим, Указ Президента України, який прийняла Верховна Рада, наразі опрацьовується в юридичному управлінні і в середу, 28 листопада, офіційно буде опублікований у парламентській газеті «Голос України».

            Одночасно слід зазначити, що Указом Президента України доручається обласним, Київській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування утворити ради оборони та забезпечити сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

            Такі ради оборони створюються відповідно до статей 1, 14 і 18 Закону України «Про оборону України», Указу Президента України від 23 вересня 2016 року №406 «Про Положення про територіальну оборону України» (для службового користування) та Положення про раду оборони Автономної республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 р. №507 (для службового користування) для керівництва виконанням на відповідній території заходів щодо оборони України.

За відповідними роз’ясненнями щодо запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану на окремій території необхідно звертатися до зазначених вище органів.

Після офіційного опублікування Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» буде надана додаткова інформація.

 

Департамент правового захисту

 
ІА "Україна Комунальна"

   uk_2_20x90 Коли в системах теплопостачання з’явиться дешеве тепло?, детальніше

   З грудня прожитковий мінімум і мінімальний розмір пенсій зросте до 1497 гривень, детальніше

   Борг тепловиків перед «Нафтогазом» складає близько 28,4 млрд грн,  детальніше

                      НКРЕКП розгляне питання про підвищення тарифів на тепло у перших 6 містах, детальніше

 
Фінанси. ТUT.BY
 logo_ 

Держслужбовці та керівники госорганизаций вирвалися в лідери по росту реальних зарплат, детальніше

 
EPSU
  EPSUВаше видение, ваше будущее: участие молодежи в выработке будущего видения сферы труда 2030 Обзор!

26 ноября 2018 года Сайт EPSU

 

(26 ноября 2018 года). Молодежная сеть ЕФПОО при поддержке Молодежного комитета ЕКП и Европейского молодежного форума начала опрос молодых людей об обществе, профсоюзах и другом!

В коротком 10-минутном обзоре будет собран опыт и представлены взгляды молодежи. Этот обзор станет вкладом в предстоящее исследование о том, какими сегодняшние молодые люди видят свои возможности в обществе и что они значат для трудовой жизни в будущем. Этот обзор предназначен для тех, кому еще нет 35 лет. Он доступен на французском, немецком, итальянском, испанском, шведском, чешском, румынском и английском языках.

Выскажись, ответь на вопросы:

https://link.webropolsurveys.com/S/8411773F40C3CB21

 
МИНПРОМ

logo_ Головним викликом для України є від'їзд молоді за кордон, детальніше

                               Україна - точно соціальна держава, міністр не помилився?, детальніше

 
UDF.BY
 logo_UDF.BY  Вода подорожчала майже на 200%! Як виросла комуналка за 3 роки, детальніше

 
navini.by

logo_navini.by   «Зарплати, ціни, робота ...» Румас повідомив, що хвилює людей, детальніше

 
ITUC
   ituk4-й Всемирный конгресс: «Усиление влияния трудящихся: поменять правила»

26 ноября 2018 года Сайт ITUC

Более 1200 профсоюзных активистов из более чем 130 стран соберутся в Центре Белла в Копенгагене, Дания, со 2 по 7 декабря для участия в 4-м Международном конгрессе конфедерации профсоюзов, который проводится каждые четыре года. Международная конфедерация профсоюзов (МКП) является крупнейшей демократической организацией в мире, представляющей 207 миллионов работников и 331 национальный профсоюзный центр. Тема 2018 - «Усиление влияния трудящихся: поменять правила».

                                  4-й Всемирный конгресс МКП

Церемония открытия состоится в 16:00 в воскресенье 2 декабря. Во время открытия к участникам обратятся премьер-министр Дании Ларс Локке Расмуссен; лорд-мэр Копенгагена Фрэнк Дженсен; Генеральный директор Международной организации труда Гай Райдер; Президент датского профцентра LO Лизетт Рисгаард; и президент МКП Жоао Антонио Феличио.

В выступлении Генерального секретаря МКП Шаран Барроу, которое состоится на пленарном заседании Конгресса в понедельник, 3 декабря, будут показаны положение дел в мире с позиции трудящихся, а также результаты опроса МКП 2018 года. Состоятся четыре дискуссии по формированию будущей политики МКП в соответствии с темами: «Мир, демократия и права»; «Регулирование экономического влияния»; «Глобальные изменения - справедливый переход» и «Равенство».

Делегаты Конгресса посетят Швецию в среду, 3 декабря, где их будут принимать шведские профцентры LO и TCO, чтобы показать реконструкцию города Мальме и интеграцию беженцев.

Делегаты также обсудят кампании по органайзингу в многонациональных компаниях, включая Samsung и Amazon; органайзинг в неформальном секторе; правительственные планы действий по ликвидации неравенства, включая разрыв в оплате труда мужчин и женщин; минимальный прожиточный минимум и социальную защиту; борьбу с изменением климата и будущее труда. Конгресс проведет публичное голосование за самого худшего босса в мире. Будут объявлены данные за пять лет о тенденциях из Глобального индекса по правам профсоюзов МКП на основе нарушений, зарегистрированных с 2013 по 2018 год.

Конгресс одобрит политику и план действий МКП на предстоящие четыре года.

Международная конфедерация профсоюзов представляет 207 миллионов работников из 163 стран. МКП объединяет независимые и свободные национальные профцентры в мире.

 
МИНПРОМ
   logo_ Війна і борги: Україна розставила пріоритети, детальніше
 
Social Europe
 logo_Soc_Europian  Європейська Гідра: Заробітна Плата та Соціальне Демпінг - Закон Про Конкуренцію Як Вихід,   детальніше
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 138