Новини
Повідомлення Мінюсту на звернення ЦК Профспілки
Понеділок, 11 серпня 2014, 00:00
   

Наприкінці травня п.р. ЦК Профспілки звернувся до Мінюсту України з приводу неналежного виконання своїх обов’язків арбітражним керуючим Барибою С.Г. під час виконання ним повноважень ліквідатора ДКП «Сумитеплокомуненерго».

За результатами розгляду цього звернення Мінюст за підписом зам. Міністра Ігоря Бондарчука наприкінці липня п.р. повідомив наступне.

У зв’язку з тим, що арбітражний керуючий Бариба С.Г. без достатніх підстав за місцем проведення перевірки не з’явився, витребуваних органом контролю документів, необхідних для проведення перевірки, не надав, Головним управлінням юстиції у м. Києві 28.03.2014 було складено відповідний акт, який став підставою для складання Головним управлінням юстиції у м. Києві листа-пропозиції від 31.03.2014 № 307/10-37 щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності арбітражного керуючого Бариби С.Г., що надійшов до Мінюста.

15.05.2014 відбулося засідання Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), на якому було розглянуто подання про накладення на арбітражного керуючого Барибу С.Г. дисциплінарного стягнення, внесеного на підставі листа-пропозиції Головного управління юстиції у м. Києві.

За результатами розгляду Дисциплінарною комісією подання про накладення на арбітражного керуючого Барибу С.Г. дисциплінарного стягнення було прийнято рішення застосувати до арбітражного керуючого Бариби С.Г. дисциплінарне стягнення у вигляді позбавлення права на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

 
Лист голови ЦК Профспілки до віце-прем’єрміністра України
Вівторок, 05 серпня 2014, 09:32
Голова ЦК Профспілки Романюк О. І. звернувся з листом до віце-прем’єр міністра України Гройсмана В. Б. (лист додається)
 
Про затвердження складу колегії Мінрегіону
П'ятниця, 01 серпня 2014, 16:06
      Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.07.2014 № 184 "Про затвердження складу колегії Мінрегіону" голву ЦК Профспілки Олексія Романюка включено до складу колегії Міністерства.
 
ІА "Україна Комунальна"
П'ятниця, 18 липня 2014, 12:06
   ІА "Україна Комунальна: Коммунальщики "возвращают к жизни" окрестности Луганска детальніше
 
Задля сприяння стабільності, миру і безпеки в Україні
Середа, 16 липня 2014, 10:33
  

        

Галузева Профспілка не залишається осторонь можливості сприяння стабільності, миру і безпеці в Україні.

Так, за пропозицією делегатів від України, зініційованою головою ЦК галузевої Профспілки Олексієм Романюком, членом делегації, на 9-му Конгресі Європейської Федерації профспілок громадського обслуговування (ЕФПОО) (травень п.р., м. Тулуза (Франція) було підтримано підготовлену Заяву про ситуацію і шляхи виходу з кризи в Україні, яку направлено урядам України, Росії, США, а також європейським установам і міжнародним організаціям, таким як ОБСЄ та ООН.

У своєму виступі Олексій Романюк, вітаючи делегатів Конгресу від усіх профспілок України, які є членами ЕФПОО, подякував за підтримку Заяви щодо України, за фінансову допомогу з відновлення зруйнованого Будинку профспілок у м. Києві.

         Як реакція на цю Заяву від Голови ОБСЄ на ім’я Генерального секретаря ЄФПГО надійшов лист, в якому висловлено наміри ОБСЄ і в подальшому надавати допомогу Україні у стабілізації ситуації. Надаємо текст цього листа.

 

                   OSCE letter concerning Ukraine

                    Яну Віллему Гудріану

                    Генеральному секретарю

                                                                             ЄФПГО

 

Шановний пане Гудріан!

        Дякую за привернення уваги швейцарського головування в ОБСЄ до заяви Конгресу Європейської федерації профспілок громадського обслуговування щодо ситуації і шляхів виходу з кризи в Україні.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі вже давно працює над вирішенням ситуації в Україні. У відповідь на кризу, яка виникла в останні місяці, ОБСЄ поступово нарощувала свої зусилля з надання допомоги Україні в стабілізації ситуації. 21 березня Постійна рада ОБСЄ прийняла рішення про створення Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ). Метою місії є сприяння стабільності, миру і безпеки в країні. Крім того, швейцарське головування в ОБСЄ надало підтримку у проведенні круглих столів національної єдності, організованих українською владою, через посла Вольфганга Ішіншера в якості представника голодування. Ми запропонували підтримку українському уряду для продовження цього процесу. А зовсім недавно я відправив досвідченого швейцарського дипломата посла Хайді Тальявіні до Києва, як представника швейцарського головування, в тристоронній контактній групі, яка також включає в себе представників України і Росії.

Швейцарське голодування в ОБСЄ дуже уважно відслідковує події в Україні. 3 травня в заяві для преси Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, посол Ертугрул Апакан висловив співчуття з приводу загибелі людей у зв’язку з трагічними подіями в будівлі профспілок в Одесі. Він публічно закликав усі сторони проявити максимальну стриманість, уникати кровопролиття і вирішувати розбіжності мирним шляхом.

Компетентні українські органи влади розпочали розслідування інциденту.

9 травня Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр запропонував залучити незалежних експертів для надання допомоги в ході розслідування.

Дозвольте підтвердити, що ОБСЄ та Щвейцарія, що в ній головує, докладають зусилля для наведення мостів і сприяння діалогу з метою вирішення політичних проблем та викликів безпеки, з якими зіштовхується сьогодні Україна.

 

З повагою,

 

Дідьє Буркхальтер

Міністр закордонних справ Швейцарії

Голова ОБСЄ

 
ІА "Україна Комунальна"
Вівторок, 15 липня 2014, 16:32
  ІА "Україна Комунальна": "Українські міста "загонять" у межи стандартів" детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
Вівторок, 15 липня 2014, 16:30
  ІА "Україна Комунальна": "Три постріли в українську теплоенергетику" детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
П'ятниця, 04 липня 2014, 11:27
    ІА "Україна Комунальна": ЖКГ заплуталося у законодавчому павутінні детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
П'ятниця, 04 липня 2014, 11:25
    ІА "Україна Комунальна" : Нацкомпослуг призналили нового керівника детальніше
 
Засідання Виковачої ради PSI
Четвер, 03 липня 2014, 00:00
   

24-25 червня п.р. у м. Ньйон (Швейцарія) відбулося засідання Виконавчої ради PSI - Інтернаціоналу громадського обслуговування (ІГО), в якому взяв участь голова ЦК Профспілки Олексій Романюк як титулярний член Виконавчої ради Європейської федерації профспілок громадського обслуговування (ЄФПГО).

                        Під час засідання було дано оцінку проведеній роботі та прийняті рішення за пріоритетними напрямами діяльності і подальшим заходам.

Схвалено сміливу і далекосяжну програму, яка зажадає активної підтримки та участі всіх профспілок. Згадувалось про організовані атаки роботодавців на право на страйк на нещодавній Міжнародній конференції праці, що загрожують підірвати саму основу профспілкової діяльності як у державному, так і приватному секторі. Виконавча рада схвалила також заходи по боротьбі з подібними атаками і закликала усі членські організації приєднатися до цієї боротьби разом зі своїми національними профцентрами.

Виконавча рада схвалила і високо оцінила зусилля ІГО щодо протидії новому циклу «вільних торгових» угод - TISA, ТРР і TTIP (міжнародні угоди з транснаціональними компаніями щодо надання послуг, а також про торгове і інвестиційне партнерство), які є прямою атакою на здатність національних і місцевих органів влади надавати якісні громадські послуги.

Відзначалось також провідну роль і зрослу активність ІГО у глобальній боротьбі за податкову справедливість, з ухиленням від сплати податків, відходом від оподаткування та корупцією. Боротьба за те, щоб корпорації і заможні громадяни платили свою справедливу частку, має важливе значення для фінансування загального доступу до якісних суспільних послуг.

            Виконавча рада доручила ІГО, зокрема,:

• провести глобальну кампанію за право трудящих на страйк спільно з Радою глобальних профспілок та МКП;

• реалізувати нову програму розвитку профспілок;

• провести кампанію проти нестандартної зайнятості;

• зберегти лідерство ІГО в глобальних кампаніях проти ухилення від сплати податків і корупції, а також підготувати матеріали для членських організацій.

Виконавча рада прийняла бюджет на 2014 рік, відзначивши необхідність продовжувати зміцнювати фінансову стабільність, яка дозволить фінансувати діяльність організації.

Крім того, схвалено пропозицію провести конгрес ІГО 2017 року в Женеві замість Сінгапуру, що дозволить зберегти фінансову стабільність організації, і високо оцінено підтримку, надану членськими організаціями з Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 144 з 174