Новини
29
Понеділок, 28 листопада 2011, 00:00

      26 листопада ц.р. команда спортсменів Рівненської обласної організації Профспілки взяла участь у Х-й Міжгалузевій Спартакіаді обласної організації ФСТ «Спартак», зайнявши почесне третє загальнокомандне місце.

 
28
П'ятниця, 25 листопада 2011, 00:00

      24 листопада п.р. відбулося засідання Президії Київської міської галузевої Профйспілки з порядком денним: «Про спільну роботу адміністрації та профкомів УТОС,УТОГ з соціально-економічного захисту працівників». У засіданні взяв участь голова ЦК Профспілки Романюк О.І.

 
27
Четвер, 24 листопада 2011, 00:00

23 листопада 2011 року Тернопільською обласною радою профспілок з метою надання методичної допомоги первинним профспілковим організаціям споживчої кооперації, житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення і охорони здоров‘я було проведено семінар-навчання голів первинок, на якому розглянуто актуальні питання колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин, рівня життя та соціальних гарантій, а також особливості повноважень, права та напрями роботи профспілок у сфері охорони праці.

 

Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1057/2011 було ліквідовано Національну комісію   регулювання електроенергетики України, а натомість створено Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (Указ Президента від 23.11.2011 р. № 1059/2011 )

        23 листопада п.р. постановою Кабінету Міністрів України № 1191 затверджено Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплати.

 
26
Четвер, 17 листопада 2011, 00:00

     16 листопада п. р. Одеським обкомом Профспілки проведено черговий семінар голів та скарбників профкомів членських організацій, на якому було обговорено поточні питання та дії профкомів з підвищення свого авторитету, профспілкової організації та профспілки в цілому.

 
25
Вівторок, 15 листопада 2011, 00:00

14 листопада п .р. у Будинку спілок (м. Київ) відбулося засідання Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок і профоб'єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні.

Під час засідання було розглянуто пропозиції Урядової сторони та сторони роботодавців до окремих норм проекту Трудового кодексу України з метою визначення позиції профспілок із зазначених питань та напрацювання у подальшому узгоджених компромісних редакцій статей документу.

 
24
Понеділок, 14 листопада 2011, 00:00

11 листопада на IV засіданні Ради Федерації профспілок України члени Ради більшістю голосів обрали на посаду Голови ФПУ Кулика Юрія Миколайовича.

 

11 листопада п. р. Миколаївською обласною організацією Профспілки спільно  з обласною організацією физкультурно-спортивного товариства  «Україна»  проведено турнір з доміно серед колективів підприємств галузі. Турнір з доміно – десятий вид змагань, який проводила облорганізація  профспілки  в поточному році.

 
23
Четвер, 10 листопада 2011, 00:00

9 листопада п.р. відбулося засідання Президії ФПУ, на якому прийнято низку рішень, зокрема щодо підсумків Всеукраїнскьої акції профспілок 17 жовтня 2011 року, а також про дії соціальних партнерів при формуванні проекту Державного бюджету на 2012 рік.

 

9 листопада 2011р. у м. Києві в рамках VIІ Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2011" відбувся Всеукраїнський семінар з питань благоустрою населених пунктів "Благоустрій - 2011".

У семінарі взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України А.Близнюк, міські голови та представники державних адміністрацій різних міст України, а також Голова ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України.

Учасники семінару обговорили проблеми та перспективи розвитку сфери благоустрою, ознайомилися з набутим досвідом і сучасними технологіями в озелененні, квітникарстві, дорожньо-мостовому господарстві, санітарній очистці та освітленні населених пунктів України, а також із можливостями підвищення рівня і якості послуг.

На семінарі Міністр вручив перехідні кубки та дипломи Кабінету Міністрів України головам населених пунктів - переможцям конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"за 2010 рік. 

 
22
Вівторок, 08 листопада 2011, 00:00

7 листопада - День працівника соціальної сфери України

 

7 листопада 2011р. під час проведення селекторної наради керівників членських організацій – членів президії Федерації профспілок України В.Г.Хара зробив заяву про свою відставку з посади Голови ФПУ.

Мотиви відставки було викладено в особистій заяві Голови ФПУ, яка розміщена на Офіційному веб-порталі ФПУ.

        

7 листопада 2011р. ЦК Профспілки звернувся до комітету Верховної Ради України з питань економічної політики у зв’язку з негативними наслідками, які матиме реорганізація комунальних підприємств - бюро технічної інвентаризації та пропозицією призупинити дію Закону України «Про внесення змін до Законук України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» та створити    робочу    групу    за  участю  усіх зацікавлених   сторін, яка б розробила та внесла до Закону відповідні зміни щодо   вдосконалення   регулювання   державної   реєстрації   речових   прав на нерухоме майно та його обліку і технічної інвентаризації.

7 листопада 2011р. Миколаївською облорганізацією Профспілки проведено щорічний огляд-конкурс на кращі санітарно-побутові приміщення на підприємствах галузі.

 
21
Понеділок, 07 листопада 2011, 00:00

4 листопада п.р. Президентом України підписано Указ № 1021/2011 «Про День соціальної справедливості» з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, громадських   організацій   до   вирішення   питань   соціальної справедливості   та   необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в
життя політики   і стратегії, спрямованих на її забезпечення.

День соціальної справедливості проводитиметься щороку 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості.

 
20
Вівторок, 01 листопада 2011, 00:00

31 жовтня п. р. у Львівській обласній організації Профспілки відбулось засідання виконкому, на якому розглянуто питання про готовність підприємств галузі м. Моршин, м. Львів до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр., а також про підсумки літнього оздоровлення дітей в 2011 році.

Одночасно на засіданні виконкому обговорено ситуацію, яка склалася в Львівських комунальних підприємствах (ЖЕКах) через рішення Львівської міської ради про відміну тарифів на послуги ЛКП.

 
<< Початок < Попередня 131 132 133 134 Наступна > Кінець >>

Сторінка 133 з 134