Новини
ІА "Україна Комунальна"
  uk_2_20x90  Борг тепловиків перед «Нафтогазом» складає близько 27,1 млрд грн, детальніше
 
Сайт ФПУ

 FPU_  Зустріч Першого віце-премєр-міністра України з представниками профспілок, детальніше

  У зустрічі взяв участь голова ЦК Профспілки О.Романюк.

 
Підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди

LOGO_ Підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди

23 листопада 2018р. підписано Зміни і доповнення до Галузевої угоди між Мінрегіоном, Об'єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та ЦК Профспілки України на 2017-2018 роки.

20181123_124747Цими Змінами і доповненнями передбачено продовження терміну дії Угоди й встановлено новий термін її дії – 2017-2021 роки, а також внесено зміни до основного розділу Угоди «Оплата та нормування праці» та додатків до нього, в яких передбачено підвищення договірних гарантій з оплати праці.

Документ направлено для повідомної реєстрації до Мінсоцполітики.

 
Сайт ФПУ
  Робота над проектом Генеральної угоди на новий строк триває, детальніше  FPU_
 
Сайт ФПУ
  FPU_ВОЄННИЙ СТАН. Керівникам членських організацій Федерації профспілок України
Опубліковано: Вівторок, 27 листопада 2018, 16:02

photo2018-11-2622-45-45

Верховна Рада України на своєму позачерговому засіданні, 26 листопада 2018 року, 276 голосами прийняла за основу і в цілому законопроект «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (реєстр.№9338) з поправками, що були озвучені Президентом України Петром Порошенко під стенограму.

 

Зазначеним законом затверджено Указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні» з застереженням, що воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово - Керченської акваторії.

Також у Законі зазначається, що у період дії воєнного стану, введеного зазначеним Указом Президента України, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Зареєстрований на сайті Верховної Ради додаток до законопроекту №9338, а саме: Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні», відрізняється за змістом від того, що проголосовано народними депутатами України.

По-перше, у новинному розділі на сайті Верховної Ради після голосування і прийняття закону зазначено: «Указом передбачено ввести в Україні воєнний стан з 9:00 28 листопада 2018 року на 30 діб до 9:00 27 грудня 2018 року.

По-друге, Президент України у своєму виступі перед голосуванням законопроекту заявив, що воєнний стан в окремих регіонах України буде застосовуватися тільки у разі наземної російської військової агресії (а це і питання щодо можливого обмеження громадянських прав).

У зв’язку з цим, Указ Президента України, який прийняла Верховна Рада, наразі опрацьовується в юридичному управлінні і в середу, 28 листопада, офіційно буде опублікований у парламентській газеті «Голос України».

            Одночасно слід зазначити, що Указом Президента України доручається обласним, Київській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування утворити ради оборони та забезпечити сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

            Такі ради оборони створюються відповідно до статей 1, 14 і 18 Закону України «Про оборону України», Указу Президента України від 23 вересня 2016 року №406 «Про Положення про територіальну оборону України» (для службового користування) та Положення про раду оборони Автономної республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 р. №507 (для службового користування) для керівництва виконанням на відповідній території заходів щодо оборони України.

За відповідними роз’ясненнями щодо запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану на окремій території необхідно звертатися до зазначених вище органів.

Після офіційного опублікування Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» буде надана додаткова інформація.

 

Департамент правового захисту

 
ІА "Україна Комунальна"

   uk_2_20x90 Коли в системах теплопостачання з’явиться дешеве тепло?, детальніше

   З грудня прожитковий мінімум і мінімальний розмір пенсій зросте до 1497 гривень, детальніше

   Борг тепловиків перед «Нафтогазом» складає близько 28,4 млрд грн,  детальніше

                      НКРЕКП розгляне питання про підвищення тарифів на тепло у перших 6 містах, детальніше

 
Фінанси. ТUT.BY
 logo_ 

Держслужбовці та керівники госорганизаций вирвалися в лідери по росту реальних зарплат, детальніше

 
EPSU
  EPSUВаше видение, ваше будущее: участие молодежи в выработке будущего видения сферы труда 2030 Обзор!

26 ноября 2018 года Сайт EPSU

 

(26 ноября 2018 года). Молодежная сеть ЕФПОО при поддержке Молодежного комитета ЕКП и Европейского молодежного форума начала опрос молодых людей об обществе, профсоюзах и другом!

В коротком 10-минутном обзоре будет собран опыт и представлены взгляды молодежи. Этот обзор станет вкладом в предстоящее исследование о том, какими сегодняшние молодые люди видят свои возможности в обществе и что они значат для трудовой жизни в будущем. Этот обзор предназначен для тех, кому еще нет 35 лет. Он доступен на французском, немецком, итальянском, испанском, шведском, чешском, румынском и английском языках.

Выскажись, ответь на вопросы:

https://link.webropolsurveys.com/S/8411773F40C3CB21

 
МИНПРОМ

logo_ Головним викликом для України є від'їзд молоді за кордон, детальніше

                               Україна - точно соціальна держава, міністр не помилився?, детальніше

 
UDF.BY
 logo_UDF.BY  Вода подорожчала майже на 200%! Як виросла комуналка за 3 роки, детальніше

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 145