Новини
ІА "Україна Комунальна"
 uk_2_20x90 В.Гройсман:«Монополісти сіли на шию людям і звісили ноги», детальніше
 
Сайт ФПУ
  FPU_4-й Всемирный конгресс МКП завершился сегодня в Копенгагене переизбранием Шаран Барроу генеральным секретарем профсоюзного движения, в рядах которого насчитывается 207 миллионов человек детальнее
 
Зміни і доповнення до Галузевої угоди (ЖКГ)
 LOGO_  Повідомляємо, що Зміни і доповнення до Галузевої угоди на 2017-2018 роки (ЖКГ, листопад 2018) зареєстровані Мінсоцполітики (див. розділ сайту Документи/галузеві угоди).
 
Сайт ФПУ
  FPU_ Привітання Голови ФПУ Григорія Осового з Міжнародним днем прав людини, детальніше
 
Засідання Президії ЦК Профспілки

   LOGO_6 грудня п.р. відбулося засідання Президії ЦК Профспілки.

IMG_20181206_112843IMG_20181206_112849

На порядку денного були досить актуальні питання, пов’язані: з укладенням Галузевих угод між ЦК Профспілки, Мінінфраструктури; УТОГ, УТОС на новий термін (на 2019-2021 роки); затвердженням Типового Положення про первинну профспілкову  організацію Профспілки.

В складі питань, які обговорювались на засіданні, були не менш важливі питання, які стосуються роботи щодо: забезпечення безпечних умов праці на підприємствах галузі (Дніпропетровська облорганізація Профспілки), захисту соціально-економічних прав  членів Профспілки (Миколаївський обком Профспілки); організації культурно-масової, фізкультурної і оздоровчої роботи (Сумська облорганізація Профспілки), інформаційної роботи як мотиваційного фактору профспілкового членства (Тернопільська облорганізація Профспілки), практики роботи  щодо укладення договорів з економічних та соціальних питань з обласними галузевими управліннями та місцевими органами влади (Хмельницька облорганізація Профспілки). Доповіді з цих питань зробили голови облорганізацій Профспілки А.Демідова, С.Начинова, Т.Масенко, В.Косс, М.Шафінський.

Широке обговорення мала тема щодо застосування договірних норм з оплати праці у зв’язку з внесенням змін до Галузевої угоди (ЖКГ).

Зо всіх цих питань порядку денного було прийнято відповідні постанови.

      Крім того, члени Президії затвердили план основних заходів ЦК Профспілки на I - е півріччя 2019 року та бюджет ЦК Профспілки на 2019 рік.

     На засіданні голова ЦК Профспілки О.Романюк поінформував присутніх про декілька важливих аспектів профспілкової діяльності останнім часом. Мова йшла про стан переговорів щодо Генеральної угоди на новий термін, розгляду вимог, висловлених у ході жовтневих акцій протесту профспілок.

О.Романюк також розповів про співпрацю з галузевими Міністерствами та об’єднаннями. Йшла розмова й про фінансову дисципліну у Профспілці та про галузеву звітно-виборну кампанію, яка стартуватиме наступного року.  

 
ILO
   logo_Глобальна заробітна плата зростає найнижчою з 2008 року, тоді як жінки все ще заробляють на 20 відсотків менше, ніж чоловіки, детальніше
 
Сайт ФПУ
    FPU_У КОПЕНГАГЕНІ ВІДКРИВСЯ ЧЕТВЕРТИЙ ВСЕСВІТНІЙ КОНГРЕС МКП, детальніше
 
db.lv
 _lv__  Эксперт: 65% будущих рабочих мест сейчас не существует, вам предстоит учиться всю жизнь, детальнее 
 
НОВИНИ 24/7
  НОВИНИ 24/7 : Розмір зарплати чиновника дорівнює розміру пенсій одного українця за 50 років,  детальніше
 
Сайт ФПУ
  FPU_Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до лидерів профспілкових організацій щодо організації  передплати профспілкових видань. 
    Опубліковано: П'ятниця, 30 листопада 2018, 11:32

149268857

 

Шановні колеги!

 

Президія ФПУ своїм рішенням 20 вересня ц.р. дала старт проведенню передплатної кампанії на газету «Профспілкові вісті».

Газета – єдине в Україні видання, яке знаходиться на передовому рубежі боротьби і послідовно висвітлює діяльність ФПУ, її членських організацій щодо захисту трудових і соціально-економічних прав і гарантій працівників, сприяє єдності профспілкового руху, представництва й захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, яких вони об’єднують, в органах державної влади, інших державних установах та організаціях, в органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями та об’єднаннями, а також з іншими громадськими об’єднаннями.

Від 2010 року ціна газетного паперу, поліграфічних послуг виросла на 400%, вартість послуг Укрпошти – на 600%, мінімальна заробітна плата – у 3 рази. Незважаючи на це вартість передплати на газету «Профспілкові вісті» не збільшувалася.

На сьогодні газета «Профспілкові вісті» повністю оптимізувала свою господарську діяльність, щоб утримувати «соціально низьку» ціну, її передплата за рік є найдешевшою серед загальнонаціональних періодичних видань. 300 примірників кожного випуску газети надсилається у всі органи державної влади, щоб можновладці і державні службовці знали, що турбує людину праці. Її публікації цитують під час переговорів, як матеріальний доказ порушення трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, несправедливого підходу до врегулювання питання профспілкової власності, у вищих службових кабінетах і судових інстанціях.

Покладаю надію, шановні колеги, що ваше відповідальне ставлення до організації проведення передплати на газету «Профспілкові вісті» у всіх первинних профспілкових організаціях дасть можливість донести слово правди до членів профспілок і зберегти єдину в Україні соціальну профспілкову газету, що послідовно висвітлює боротьбу профспілок за законні права та інтереси працівників.

Ви завжди підтримували, і я переконаний, і зараз підтримаєте нашу з вами газету. Розраховую, що спільними зусиллями ми зможе зробити нашу газету більш економічно незалежною, соціально спрямованою і доступною широкій трудовій аудиторії.

       

               Голова ФПУ                                                                                                                                                Г.В.Осовий

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 145