Новини
Набуття чинності постанови КМУ №337

 Травматизм на виробництві

02

       17 квітня 2019 р. Кабінетом Міністрів України затверджена і набирає чинності з 1 липня 2019 року Постанова за №337 "Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві", якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві (детальна інформація розміщена на сайті ФПУ).

 
101 рік від дня утворення техінспекції праці профспілок
Технічній інспекції праці профспілок виповнюється 101 рік

_

18 травня 2019 року виповнюється 101 рік від дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

Після передачі у 1933 році функцій Народного комісаріату праці до ВЦРПС інспекція перебувала у віданні профспілок і, опираючись на вагомі повноваження і права державного нагляду, протягом 60 років опікувалася проблемами охорони праці, забезпечувала ефективний захист трудових прав, життя і здоров’я працівників.

Зі створенням Держнаглядохоронпраці інспекція праці профспілок передала свої наглядові функції до цього органу і протягом останніх 25 років здійснює лише громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці. Однак, на основі предметних знань, умінь, компетентності, набутого досвіду профспілкові інспектори праці активно здійснюють захист законних прав найманих працівників на здорові, безпечні умови праці, відстоюють законні інтереси осіб, які потерпіли від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

ЦК Профспілки щиро вітає з цією подією ветеранів інспекції, які перебувають на заслуженому відпочинку, та усіх профспілкових працівників, які на посадах технічних інспекторів праці докладають чималих зусиль для належного захисту конституційних прав членів профспілок.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та наснаги у Вашій благородній справі.

З повагою,

Голова ЦК Профспілки України

О.Романюк

 

 
Cайт ФПУ
 FPU_ОФІЦІЙНО. Нову Генеральну угоду підписано!, детальніше
 
СЕГОДНЯ
Logo_ "Східне партнерство" відзначає ювілей: ТОП досягнень за 10 років і цілі на майбутнє, детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
 uk_2_20x90НКРЕКП втратила повноваження ліцензування сфери поводження з побутовими відходами, детальніше
 
ЛІГА.Блоги
  __Що принесе українцям новий закон про ЖКГ, детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"

uk_2_20x90Роз’яснення Мінрегіону щодо введення в повному обсязі Закону «Про житлово-комунальні послуги», детальніше

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 165