Новини
112 UA
       logo_112 В Україні вступив в силу закон, згідно з яким президент буде тимчасово призначати членів НКРЕКУ, детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
           uk_2_20x90 Нардепи підвищили собі зарплату

                                   08 Грудня 2017 p. 12:35
                                                                           Верховна Рада підвищила заробітні плати народних депутатів, прирівнявши їх до окладів членів уряду.
alt
Верховна Рада підвищила заробітні плати народних депутатів, прирівнявши їх до окладів членів уряду.
 
Відповідну постанову про забезпечення діяльності народних депутатів підтримали 235 народних депутата на пленарному засіданні в четвер.
 
Прийнятою постановою посадові оклади і надбавки до них встановлюються на рівні окладів членів Кабміну, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних громадян на 1 січня календарного року.
 
Згідно з доповненням в постанові, оклад народного депутата-члена комітету становитиме 10 прожиткових мінімумів, заступника глав комітетів - 10,3, голів комітетів - 10,5.
 
Оклад заступника голови Верховної Ради буде складати 11 прожиткових мінімумів, першого заступника - 11,5, спікера - 12.
 
народні депутати встановили, що загальний місячний фонд для оплати роботи помічників-консультантнов становитиме 25 прожиткових мінімумів, встановлених на 1 січня календарного року.
 

Постанова набирає чинності з дня його прийняття, а застосовується - з 1 жовтня 2017 року. 

 
Сайт ФПУ
_                                 ПРИЙНЯТО БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2018 РІК
Сайт ФПУ: опубліковано: П'ятниця, 08 грудня 2017

53aab7a9360deshutterstock 106690454 634

Вчора  майже опівночі Верховною Радою України було ухвалено Закон України про Державний бюджет на 2018 рік.

На жаль, у прийнятому Законі найважливіші вимоги профспілок щодо адекватних розмірів мінімальних стандартів та гарантій – прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, та, відповідно, базового тарифного розряду ЄТС – залишилися проігнорованими як Урядом, так і парламентарями.

Таким чином, пріоритетним завданням Федерації профспілок України та її членських організацій залишається боротьба за скоріше впровадження справедливого прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати і посилення соціальної складової у Державному бюджеті України.

Слід зазначити, що в поданому до другого читання проекті ДБУ-2018 у пункті 17 Прикінцевих положень Уряду доручалося на основі моніторингу виконання Держбюджету за підсумками І кварталу 2018 року розглянути питання щодо можливості підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Наразі на сайті ВРУ текст прийнятого  Закону про Державний бюджет України на 2018 рікі відсутній. Тому оперативна інформація за результатами аналізу прийнятого бюджету буде розміщена на сайті ФПУ після його оприлюднення.

 

Департамент захисту

соціально-економічних прав

 
Засідання Президії ЦК Профспілки

                                                      Засідання Президії ЦК Профспілки

DSC05667 DSC05658

     7 грудня 2017 року у м. Києві відбулося чергове засідання Президії ЦК Профспілки. На заході обговорено низку важливих питань, основними з яких були питання про: підготовку пропозицій щодо внесення змін до Статуту Профспілки та до Галузевої угоди на 2017-2018 роки (ЖКГ). Обговорено результати  проведеного моніторингу виконання Галузевої угоди на підприємствах галузі у поточному році.

    Крім того розглянуті питання про роботу декількох обкомів Профспілки, спрямовану на дотримання статутних вимог (Чернівецький обком), здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю та захист соціально-економічних прав членів Профспілки (Кіровоградський та Чернігівський обкоми), а також про інформаційну роботу Львівського обкому. Затверджено бюджет ЦК Профспілки на 2018 рік.

    З усіх питань порядку денного прийнято постанови.

     Президією прийнято Заяву до членів Президії ФПУ з приводу виселення з орендованого приміщення працівників апарату Київського обласного комітету Профспілки.

    Під час засідання головою ЦК Профспілки О.Романюком було представлено ново вибраного голову Херсонської обласної організації Профспілки Плєвакіну Ніну Ніконовну та вручено нагороду – нагрудний знак «Лауреат Премії галузевої Профспілки» голові Волинської обласної організації Профспілки Євтєєвій Світлані Олександрівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішенні питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудових колективів та у зв’язку з ювілейним днем народження.

                           DSC05654   DSC05649

     Почесними грамотами та Подяками ЦК Профспілки було нагороджено ряд керівників обласних організацій Профспілки.

.
 
ТЕЛЕГРАФ
        _  Депутати взялися за реформи в роботі НКРЕКУ, детальніше

 
Сайт ФПУ
   _ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ. Профспілки виборюватимуть соціальний бюджет-2018, детальніше
 
ІА "Україна Комунальна"
     uk_2_20x90 Суд проти підвищення тарифів відклали через відсутність Ляшка, детальніше
 
UNN
       logo__INNСереда, 6 грудня 2017, 11:49 • 

Рева розповів, коли уряд планує збільшити мінімальну зарплату до 4100 грн

Рева розповів, коли уряд планує збільшити мінімальну зарплату до 4100 грн

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Кабінет міністрів України планує переглянути розмір мінімальної заробітної плати у бік збільшення до 4100 грн не пізніше третього кварталу 2018 року. Про це сьогодні сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева перед засіданням уряду, передаж кореспондент УНН.

"Є звернення Президента до уряду - він пропонує розглянути можливе збільшення мінімальної заробітної плати у 2018 році до 4100 грн... Президент пропонує це зробити не пізніше як до третього кварталу 2018 року. Але це буде реалізовано в тому випадку, якщо економічні можливості дозволять це зробити", - наголосив міністр.

Водночас він уточнив, що у проекті Державного бюджету на 2018 рік передбачене збільшення мінімальної заробітної плати до 3723 грн.

Нагадаємо, економіст розповів про інфляційні ризики підвищення мінімалки до 4100 гривень.

 
ЖурналІст

                   _zhurnalist      Порошенко підписав Закон «Про демонополізації ринку житлово-комунальних послуг»

06.12.2017

alt

Фото з відкритих джерел

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про демонополізації ринку житлово-комунальних послуг» (№ одна тисяча п'ятсот вісімдесят один-д).

Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави .

Повідомляється, що реалізація положень закону «Про житлово-комунальні послуги» сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищення їх якості, забезпечення можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищення ефективності його управлінням.

Також сказано, що документом осучаснював правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також вводять нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг, побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб'єктами правовідносин у сфері надання житлово- комунальних послуг.

Як повідомляв «Журналіст», з 1 січня 2019 року запроваджується пеня, якщо вчасно не сплатити послуги ЖКГ .

 
БізнесЦензор

     __           

  06.12.17 9:56

 Порошенко підписав закон про комунальні послуги

alt

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про житлово-комунальні послуги".

Про це з посиланням на прес-службу президента України повідомляє БізнесЦензор .

Читайте також: Заборгованість за комунальні послуги в жовтні збільшилася на 5,9%, - Держстат

"Реалізація положень закону сприятиме демонополізації та дерегулювання у сфері житлово-комунальних послуг, підвищення їх якості, забезпечення можливості контролю за їх наданням, оновленню житлового фонду та підвищення ефективності його управлінням", - йдеться в повідомленні.

Передбачається, що документ удосконалює правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, введе нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг.

"Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та організаційні основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб'єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг ", - повідомляє прес-служба президента.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 104