Новини


112 UA
logo_112.ua Без виживання економіки все інше буде безглуздо навіть після виборів, детальніше
 
Семінар-нарада
      LOGO_                   Семінар-нарада

9–12 квітня 2019 року на базі ДП «Клінічний санаторій «Карпати»  у смт. Чинадієво Мукачівського району, Закарпатської області ЦК Профспілки провів  семінар-нараду  з  завідуючими  фінансовими відділами, головними бухгалтерами,   заступниками головних бухгалтерів, скарбниками, особами, відповідальними за фінансові питання  обласних, міських комітетів (рад), первинних та об’єднаних первинних організацій  Профспілки з питань ведення бухгалтерського обліку  та складання фінансової звітності в неприбуткових організаціях.

56940315_

Участь у заході взяли 50 слухачів з 15 регіонів країни.

Основним лектором-доповідачем семінару була Ярошинська С.В., директор консалтингової  фірми «Оригінал», яка виступила з57280432_ лекціямина теми:

«Неприбуткові  організації 2019», «Доходи та витрати  неприбуткової організації», «Податковий звіт»,  «Інвентаризація. Нематеріальні активи. Основні засоби. Готівка. Відрядження. Розрахункові операції»; «Витрати на оплату праці. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір».

            57034751Перед учасниками семінару також виступив голова Черкаської облорганізації Профспілки Анашкевич І.В. як фахівець з трудового права та голова комісії ЦК Профспілки щодо внесення змін та доповнень до Статуту. Доповідач розкрив тему: "Порядок реєстрації первинних профспілкових організацій як юридичних осіб».

            В останній день семінару відбувся круглий стіл з питань фінансової роботи в профспілкових організаціях, на якому було підведено підсумки семінару-наради.

У своєму виступі за круглим столом голова ЦК Профспілки Романюк О.І. поінформував слухачів про практичні дії ЦК Профспілки в усіх напрямках багатовекторної роботи Профспілки.56960623_

Детально зупинився на питаннях співпраці з соціальними партнерами, профільними комітетами КМУ та ВРУ, Асоціацією міст, НКРЕКП, галузевими асоціаціями і корпораціями, а також висвітлив основні аспекти інформаційної та міжнародної роботи ЦК Профспілки, повсякденної роботи з обкомами Профспілки.

Особливу увагу слухачів О.Романюк звернув на стан реалізації фінансової політики, яка є єдиною для всіх ланок Профспілки і чітко виписана у Статуті. З огляду на низьку фінансову дисципліну, причинами якої є порушення роботодавцем закону та ігнорування положень Статуту Профспілки щодо перерахування профкомам членських внесків, а також неправомірні рішення деяких голів профкомів щодо розмірів відрахувань внесків вищестоящим профспілковим органам, у березні п.р. Президією ЦК Профспілки затверджено нове Положення про первинні профспілкові організацій Профспілки, в якому більш конкретно виписано норми Статуту щодо фінансової дисципліни.

У своєму виступі він наголосив також на необхідності укомплектування усіх обласних комітетів Профспілки фахівцями: економістами, юристами, технічними інспекторами праці, працівниками з організаційної та інформаційної роботи.

 
Cайт ФПУ
  FPU_Выборы в Европейский парламент 2019 - Заявление европейских социальных партнеров, детальнее 
 
ВЕСТИ-UA.NET
  logo__ua_netЧотириденний робочий тиждень в Україні: все про можливе нововведення, детальніше
 
Сайт ФПУ

 FPU_Співробітництву - новий імпульс, детальніше;

   ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЛЮТОМУ 2019 РОКУ, детальніше;

   ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Мінімальна зарплата має відповідати сучасним реаліям, детальніше 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 322